سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: رهبری فرمودند سلام مرا به بچه ها برسانید و فرمودند ابداً از بسیج دانشجویی ناراضی نیستم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به دانشجویان بسیجی


مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: رهبری فرمودند سلام مرا به بچه‌ها برسانید و فرمودند ابداً از بسیج دانشجویی ناراضی نیستم.

رهبری

ودود حیدری در همایش بسیج دانشجویی سراسر کشور که صبح امروز در مصلی امام خمینی برگزار شد با اشاره به هدف این نشست اظهار داشت: امروز می‌خواهم خبر جدیدی را به شما بدهم که یک خبر خوشحال کننده است همه شما تقاضای درخواست دیدار با رهبری را داشتید در پیگیری این موضوع کوتاهی نکردیم و از کانال‌های مختلف پیگیری نمودیم. همه شما دغدغه داشته‌اید که نکند نتوانسته باشیم توقعات رهبری را برآورده کنیم.

وی در ادامه با اشاره به دیدار روز گذشته خود با مقام معظم رهبری افزود: خداوند توفیق داد که روز گذشته به نمایندگی از شما محضر حضرت آقا رسیدم و این موضوع را آنجا مطرح کردم به مقام معظم رهبری عرض کردم که بچه‌ها بسیار مشتاق دیدار شما هستند ایشان فرمودند سلام و ادب مرا را به بچه‌ها برسانید و به آن‌ها بگویید که ببینید چه می‌کنید من به ایشان گفتم بچه‌ها نگران هستند اما رهبری فرمودند من از بسیج دانشجویی راضی هستم.

حیدری تصریح کرد: چه خبری بهتر از رضایت ولایت فقیه که رضایت الهی را به دنبال دارد است البته این موضوع تکلیف ما را بیشتر و سنگین‌تر می‌کند گرچه امروز جاهای بسیاری را طی کرده‌ایم اما راه‌های بیشتری هم مانده است.

مسئول بسیج دانشجویی کشور با اشاره به فرمایش رهبری گفت: به فرموده و توصیه مقام معظم رهبری می‌بایست کارهای انجام نشده را لیست کرد که غیر از آن به خطا خواهیم رفت باید برای خود مشخص کنیم که امام خمینی از بسیج دانشجویی چه خواسته است.

وی با اشاره به شعار نشست همایش بسیج دانشجویی سراسر کشور افزود: دانشجوی هم تراز انقلاب اسلامی انسجام تشکیلاتی و مطالبه‌گری هوشمندانه شعار این نشست است.

امروز می‌خواهم خبر جدیدی را به شما بدهم که یک خبر خوشحال کننده است همه شما تقاضای درخواست دیدار با رهبری را داشتید در پیگیری این موضوع کوتاهی نکردیم و از کانال‌های مختلف پیگیری نمودیم. همه شما دغدغه داشته‌اید که نکند نتوانسته باشیم توقعات رهبری را برآورده کنیم

حیدری در ادامه گفت: اگر دانشجو خود را تراز انقلاب اسلامی کند خیلی از نگاه‌ها اصلاح شده و پیشرفت‌ها فراهم می‌شود همچنین افق نگاه فکری بالا می‌آید. بسیج دانشجویی در عین حال که یک پیوستگی تشکیلاتی دارد باید انسجام نیز داشته باشد در عین اینکه همه شما در دانشگاه‌های خود با موضوعات مختلفی روبرو هستید موضوعات ملی و منطقه‌ای باید انسجام داشته باشد که در این نشست هم مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: انسجام تشکیلاتی ضروری است و باید در موضوعات یک پارچه عمل کنیم باید دید هر روز صبح که از خواب بلند می‌شویم نبض دانشگاه با نبض انقلاب یکی است یا خیر و برای نزدیکی آن تلاش کنیم و این موضوع را جزو ماموریت‌های اصلی خود بدانیم.

وی با اشاره به یکی از اهداف این نشست تصریح کرد: ما فتنه گران را در دانشگاه راه نمی‌دهیم و سران فتنه جایی در دانشگاه ندارند هر چه که می‌خواهند بگویند، بگویند افراطی کسی که پنجه به انقلاب انداخته است در دانشگاه راه ندارد.

حیدری در ادامه سخنان خود یادآور شد: هر روز باید به خود تذکر دهیم که بسیج دانشجویی برای چه تشکیل شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما در بسیج به هر کسی مسئولیت نمی‌دهیم مسئولیت برای کسی است که با جان و دل آن نگاه را قبول دارد.

بخش سیاست تبیان


منبع : جهان نیوز

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین