سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با تاکید بر تقویت وحدت میان جامعه مسلمانان در پاکستان و یکپارچگی علیه تروریسم، به مردم این کشور توصیه کرد که برای نابودی تروریسم و از بین بردن معضل افراط گرایی، در کنار ارتش پاکستان حضور داشته باشند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

توصیه حسن نصرالله به پاکستانی ها


سید 'حسن نصرالله' دبیر کل حزب الله لبنان با تاکید بر تقویت وحدت میان جامعه مسلمانان در پاکستان و یکپارچگی علیه تروریسم، به مردم این کشور توصیه کرد که برای نابودی تروریسم و از بین بردن معضل افراط گرایی، در کنار ارتش پاکستان حضور داشته باشند.

این اظهارات دبیرکل حزب الله لبنان در دیدار اخیر وی با علامه 'راجا ناصر عباس جعفری' دبیر کل حزب 'مجلس وحدت مسلمین' پاکستان (MWM) در بیروت عنوان شده است.

سید حسن نصرالله

دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان که حدود دو هفته پیش برای شرکت در مراسم بزرگداشت شهدای مقاومت اسلامی در 'قنیطره' به لبنان سفر کرده بود، درخصوص نتیجه دیدار خود با سید حسن نصرالله، به خبرنگار ایرنا در اسلام آباد گفت: دبیرکل حزب الله لبنان با ابراز رضایت از وجود از فضای همبستگی و برادری میان میان مسلمانان در پاکستان، بر ضرورت اتحاد و یکپارچگی میان تمام فرق مذهبی در این کشور تاکید داشت.

وی افزود: دبیر کل حزب الله با تاکید بر ضرورت وحدت میان شیعه و سنی در پاکستان علیه جریان های تکفیری و تروریستی و اقدامات عناصر افراط گرا، توصیه کرد که مردم پاکستان در کنار نیروهای مسلح کشورشان باشند تا بتوانند پدیده شوم تروریسم و عناصری را که علیه ملت این کشور فعالیت می کنند، از بین ببرند.

علامه جعفری در ادامه اظهاراتش درباره سخنان حسن نصرالله گفت: دبیر کل حزب الله معتقد است که مردم پاکستان باید درخصوص توطئه های غربی هوشیار و برای مقابله با آفت های تکفیری قوی باشند.

 دبیر کل حزب الله با تاکید بر ضرورت وحدت میان شیعه و سنی در پاکستان علیه جریان های تکفیری و تروریستی و اقدامات عناصر افراط گرا، توصیه کرد که مردم پاکستان در کنار نیروهای مسلح کشورشان باشند تا بتوانند پدیده شوم تروریسم و عناصری را که علیه ملت این کشور فعالیت می کنند، از بین ببرند

دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان افزود: سید حسن نصرالله تاکید کرد که پاکستان باید جایگاه خود را در میان کشورهای اسلامی تقویت کند.

حزب مذهبی-سیاسی مجلس وحدت مسلمین پاکستان (MWM) یازدهم تیر 1391 (یکم ژوئیه 2012) با برگزاری همایشی با حضور بیش از یکصد هزار نفر از حامیان و فعالان این حزب در شهر 'لاهور' مرکز ایالت پنجاب، حضور رسمی خود را در صحنه سیاسی کشور پاکستان اعلام کرد.

بخش سیاست تبیان


منبع : تابناک

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین