سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برانکو ایوانکوویچ سه شنبه (پس فردا) به تهران می آید تا رسماً هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 خانه تکانی بزرگ در پرسپولیس


برانکو ایوانکوویچ سه‌شنبه (پس‌فردا) به تهران می‌آید تا رسماً هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد.
برانکو

محمدحسین ‌نژادفلاح، به زودی مدیریت پرسپولیس را بر عهده می‌گیرد‌؛ این اتفاقی است که او، از آن مطمئن است. نژادفلاح اگر مطمئن نبود، بی‌شک باب مذاکره با مربیان خارجی را باز نمی‌کرد.

با توجه به برد اخیر پرسپولیس مقابل پدیده، تصور عمومی بر این بود که ماندن درخشان به عنوان سرمربی در این تیم مدتی دیگر تمدید خواهد شد در حالی که خبرهای دیگری در راه است.

همه توافقات مالی با برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم ملی انجام شده است. قرار است فردا (دوشنبه) قرارداد باشگاه پرسپولیس با این مربی کروات در استانبول ترکیه به امضا برسد و ظاهراً هیچ مشکل خاصی هم وجود ندارد.

جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید برانکو ایوانکوویچ سه‌شنبه (پس‌فردا) به تهران می‌آید تا رسماً هدایت پرسپولیس را برعهده بگیرد. اگر تصور می‌کنید تغییر و تحول در پرسپولیس فقط شامل حال درخشان و کادر فنی می‌شود، سخت در اشتباهید!

بنابر اعلام یک منبع موثق، مطلع و آگاه که ظاهراً مو هم لای درز آن نمی‌رود، تمامی اعضای فعلی هیأت مدیره پرسپولیس رفتنی هستند. همه برنامه‌ریزی‌ها انجام شده و حتی گفته می‌شود افراد جایگزین اعضای هیأت مدیره فعلی هم انتخاب و به زودی معرفی خواهند شد.

برانکو در کرواسی به سر می‌برد و علاقه‌مند است به حوزه خلیج فارس برود‌؛ حالا اگر امارات و قطر و... نشد، چه جایی بهتر از ایران؟ مذاکرات پرسپولیسی‌ها با برانکو خوب پیش رفته و در حال حاضر توپ در زمین قرمزهاست.

در آخرین مذاکرات تلفنی که با این مربی صورت گرفت، برانکو گفت: «اگر مشکل مالیاتم را حل کنید، مانعی برای آمدنم نیست. دوست دارم در ایران و به ویژه تیم پرطرفداری مثل پرسپولیس کار کنم.»

بدهی مالیاتی برانکو نزدیک به 140 میلیون است که به دلیل عدم پرداخت و جریمه تا 600 میلیون تومان هم رسیده است. پرسپولیس که حالا او را "صددرصد" می‌خواهد، باید این مشکل را حل کند.

برانکو همچنین شرط و شروط دیگری دارد. مهمترین شرط برانکو این است: «من برای نیم‌فصل قرارداد نمی‌بندم و باید حداقل تا پایان فصل بعد قرارداد ببندیم.»

بزرگترین مشکل نیمکت پرسپولیس، تغییرات پی‌درپی مربیان است و برانکو دوست ندارد فرصت را از دست بدهد.برانکو شرایط خود را به پرسپولیسی‌ها اعلام کرده و منتظر پاسخ آنهاست. قرمزها قبل از بازی پدیده سفت و سخت دنبال بلیت بودند تا او را به تهران بیاورند و حالا حتی بعد از برد، روی تصمیم خود پافشاری می‌کنند.

طبق آخرین خبرها، دیروز دوباره مذاکراتی بین پرسپولیسی‌ها و برانکو صورت گرفت و پرسپولیسی‌ها اعلام کردند او را می‌خواهند. مسئولان باشگاه اعتقاد دارند مردم خاطره خوبی از برانکو دارند و این مسئله می‌تواند برانکو را تبدیل به انتخابی مناسب کند.

البته همه چیز به روز دوشنبه بستگی دارد تا مشخص شود دو تیم بالاخره خصوصی سازی می شوند یا خیر؟ اگر درخشان تا بازی با صبا روی نیمکت پرسپولیس دوام بیاورد و موفق به پیروزی شود باید دید آیا یک هفته قبل از بازیهای آسیایی تغییرات در پرسپولیس رخ می دهد یا خیر؟

بخش ورزشی تبیان


 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین