سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین دبیرستان علوم و معارف اسلامی با حضور نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار زنجان و مسئولان اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان کلنگ زنی شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نخستین دبیرستان علوم و معارف اسلامی در زنجان کلنگ زنی شد. 

نخستین دبیرستان علوم و معارف اسلامی در زنجان کلنگ زنی شد


به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین دبیرستان علوم و معارف اسلامی با حضور نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار زنجان و مسئولان اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان کلنگ زنی شد. 


حجت‌الاسلام حسن صلاحی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان اظهار داشت: مدرسه علوم و معارف اسلامی صدرا در زمینی به مساحت 224 متر مربع در مجتمع  اداری شهرستان زنجان در 9 کلاس ساخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اعتباری بیش از 120 میلیون تومان برای ساخت دبیرستان علوم و معارف اسلامی پیش بینی می‌شود، گفت: نقشه‌های اجرایی ساخت نخستین دبیرستان علوم و معارف اسلامی تهیه شده است.

وی با اشاره به اینکه دبیرستان علوم و معارف اسلامی با هدف تربیت نیروهای مومن و انقلابی ساخته می‌شود، ابراز کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری برای تحصیل فرزندان در مدارس علوم و معارف اسلامی در تلاشیم شرایط لازم را برای تحصیل فرزندان زنجان در این مدارس مهیا کنیم.

دبیرستان علوم و معارف اسلامی استان زنجان چند سالی است که آغاز به کار کرده و به دلیل نبود فضای آموزشی از پذیرش همه دانش‌آموزان متقاضی تحصیل در این رشته معذور بودیم که ساخت دبیرستان جدید مشکل کمبود فضا را حل می‌کند.

حجت‌الاسلام صلاحی خاطر نشان کرد: دبیرستان علوم و معارف اسلامی استان زنجان چند سالی است که آغاز به کار کرده و به دلیل نبود فضای آموزشی از پذیرش همه دانش‌آموزان متقاضی تحصیل در این رشته معذور بودیم که ساخت دبیرستان جدید مشکل کمبود فضا را حل می‌کند. 

وی عنوان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با بهره‌برداری دبیرستان جدید صدرا بتوانیم با ایجاد شرایط و مکان مناسب مدرسه علوم و معارف اسلامی خواهران را نیز راه اندازی کنیم.


منبع: خبرگزاری تسنیم

بخش سفیران تبیان

  

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین