سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
گروه تئاتر آلمانی «هلیوس» نمایشی را با عنوان آب ( H2o) در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان بر روی صحنه می برد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بچه‌ها به دیدن نمایش آلمانی آب می نشینند.

بچه‌ها به دیدن نمایش آلمانی ˝آب˝ می نشینند


گروه تئاتر آلمانی «هلیوس» نمایشی را با عنوان آب ( H2o) در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان بر روی صحنه می برد.


این گروه پس از برپایی یک تور آسیایی در شرق قاره کهن به ایران آمده و قرار است نمایش خود را روز 19 و 20 بهمن 1393 در دو نوبت جداگانه در این مرکز اجرا کند. مضمون نمایش 30 دقیقه‌ای آب - که با شیوه‌ای منحصر به‌ فرد اجرا می‌شود - کاملا آموزشی و برای گروه‌های سنی خردسال و دبستانی مناسب است.

ایده اصلی این پروژه، آشنا ساختن کودکان با عنصر آب است و در این اجرا تلاش می‌شود با آزمایش بر روی آب، مخاطبان با ماهیت‌های خاص آن آشنا شوند. بر اساس این گزارش در این اجرا، آب در کلیه شکل‌های آن به صورت جامد، مایع، بخار و یا به عنوان ابزاری برای تولید صدا و انژاس نور استفاده می‌شود.

ایده اصلی این پروژه، آشنا ساختن کودکان با عنصر آب است و در این اجرا تلاش می‌شود با آزمایش بر روی آب، مخاطبان با ماهیت‌های خاص آن آشنا شوند.

در این اجرای تجربی که با یک قطره آب آغاز می‌شود، بازیگران و حضار، روایتی را تجربه می‌کنند که از شگفتی‌های زندگی است. نمایش آب H2o بر اساس توافق‌نامه‌ی همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بخش فرهنگی سفارت آلمان از سوی گروه تئاتر «هلیوس» در دو نوبت ساعت 15 و ساعت 18 در تالار گلستان مرکز تئاتر کانون واقع در پارک لاله تهران اجرا می‌شود. در این میان تعداد 40 نفر از اعضای نوجوان مراکز کانون تهران به همراه 20 نفر از مربیان علاقه‌مند آنان در این اجرا حضور دارند.

هم‌چنین بروشور دوزبانه‌ی فارسی، آلمانی و پوستر نمایش نیز برای معرفی بهتر گروه تئاتر " هلیوس" در بین تماشاگران توزیع خواهد شد.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

  

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین