سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مهاجم سابق استقلال به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

 مجیدی، عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال


مهاجم سابق استقلال به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال خواهد شد.

مجیدی

فرهاد مجیدی که پیش از این صحبت‌ از حضورش در کادر فنی تیم ملی به عنوان دستیار کی‌روش بود، در ماموریتی جدید قرار است به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال شده تا از این پس به همراه سایر اعضای این کمیته عملکرد سرمربی تیم ملی را مورد بررسی قرار دهد.

مرتضی محصص سرپرست کمیته فنی فدراسیون فوتبال با اعلام این خبر به فارس گفت: ما علاقه داریم از بزرگان فوتبال در کمیته فنی استفاده کنیم که بر همین اساس ابتدا جلال طالبی به این کمیته اضافه شده و قرار است حسن حبیبی هم به جمع ما اضافه شود.

وی ادامه داد:‌ البته پس از صحبت‌هایی که با فرهاد مجیدی داشتم قرار است او نیز به جمع ما اضافه شود و مجیدی در جلسه بعدی کمیته فنی فدراسیون فوتبال که هفته آینده برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

فرهاد مجیدی که پیش از این صحبت‌ از حضورش در کادر فنی تیم ملی به عنوان دستیار کی‌روش بود، در ماموریتی جدید قرار است به زودی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال شده تا از این پس به همراه سایر اعضای این کمیته عملکرد سرمربی تیم ملی را مورد بررسی قرار دهد

محصص گفت:‌ مجیدی بازیکن بزرگی بوده و در حال حاضر دوره‌های مربیگری را سپری می‌کند و ما دوست داریم از این دست از بازیکنان سابق مثل مجیدی و مهدوی‌کیا که در حال حاضر به صورت رسمی در هیچ تیمی مربیگری نمی‌کنند استفاده کنیم.

وی یادآور شد:‌ بر همین اساس با مجیدی صحبت کردیم تا به جمع ما ملحق شود و او نیز به ما جواب مثبت داد.


بخش ورزشی تبیان


منبع : فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین