سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از عموم مردم آگاه ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دعوت به عمل آورد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دعوت سازمان تبلیغات اسلامی از ملت برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

22 بهمن

سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم آگاه ایران برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دعوت به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

سی وششمین سالگرد فجر پیروزی، نویدبخش استقرار پیام انقلاب اسلامی در قلوب حقیقت‌جویان عالَم است. سی و ششمین سالگشت پیروزی حق بر باطل، یادآو سی و شش تلاش و مجاهدت ملتی متمدن و دین‌مدار  در راه کسب شرف و استقلال است. سی و ششمین جشن فتح و پیروزی، ظفرنامه‌ی ملتی بزرگ، و پاداش سالیان مجاهدت و جانفشانیِ اوست  در راه آرمان‌های الهی و مقدسش.

ملتِ ایران با انقلابی که آفرید یکی از بزرگ‌ترین و طلایی‌ترین اوراقِ دفترِ تاریخ را به نامِ خویش رقم زد؛ برگی که سرفصلِ زرّین‌اش ندایِ بزرگِ حق‌طلبی و عدالت‌خواهی برایِ تمامیِ بشریت بود. اینک ملت ما سی و ششمین سالگشت انقلاب عظیم خود را در حالی گرامی ‌می‌دارد که همواره به مددِ ایمان محکم و بلندِ خویش ازکوران حوادث سخت و نفس‌گیر، سرافراز و سربلند بیرون آمده است. او اکنون در مقطعِ بزرگی از تاریخِ حیاتِ خود که جهان پُرستمِ امروز هر‌لحظه مانعی تازه بر سرِ راهِ توسعه و نیلِ او بر بلندایِ قله‌هایِ رفیعِ ترقی و پیشرفت و سربلندی می‌تراشد،نستوه و استوار تنها بر تحققِ آرمان‌هایِ بزرگ و مقدسِ خویش چشم دوخته‌ است. ۲۲بهمن روز به ثمر رسیدن جانفشانی‌های هزاران هزار زن و مرد آزاده این دیار است که پیش پای آمدن امام و رهبرشان فرشی از مهر گستردند و حضور عشق را در فضای ایران متجلی ساختند.

سازمان تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت و تبریک سی و ششمین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی دعوت می‌نماید تا یک‌بار دیگر با لبیک به ندای رهبر و قائد فرزانۀ خویش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای -مد ظله العالی- همچون همیشه با حماسه‌آفرینی وحضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در روز۲۲ بهمن، مشت‌های محکم و گره‌خورده خود را بر دهان استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار و رژیم غاصب اسرائیل بکوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین