سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش داوود روستایی، در آستانه روز 22 بهمن ماه، ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیریت جشن‌های پیروزی انقلاب توسط دانش‌آموزان

مدیریت جشن‌های پیروزی انقلاب توسط دانش‌آموزان

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی گفت: باید از حضور دانش‌آموزان در این جشن‌ها استفاده کنیم تا جشن‌های پیروزی انقلاب در مدارس با مدیریت دانش‌آموزان اتفاق بیافتد و روح مردمی این مراسم همیشه زنده نگه داشته شود.

به گزارش مرکز اطلاع‌ رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش داوود روستایی، در آستانه روز 22 بهمن ماه، گفت: با توجه به برنامه‌ ریزی‌هایی که در سازمان دانش‌آموزی در سراسر کشور انجام شده، در دهه فجر و به ویژه روزهای منتهی به 22 بهمن که سالگرد سی و ششمین پیروزی انقلاب اسلامی است، برنامه‌های متنوعی توسط دانش‌آموزان اجرا می‌شود.


وی ادامه داد: تلاش کردیم در تمامی مدارس "جنگ‌های شادی" به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی کلید بخورد تا این موضوع را به دانش‌آموزان در درون مدرسه برای ایجاد فضایی شاد در ایام دهه فجر مدیریت کنند.


قائم مقام سازمان دانش‌آموزی با بیان اینکه 22 بهمن یک عید بزرگ مردمی است، اشاره کرد: باید تلاش شود تا مردم این جشن‌ها را مدیریت کنند ما نیز در مدارس این مدیریت را تحت عنوان "جنگ‌های شادی" به دانش‌آموزان سپردیم.


وی گفت: در راستای پرسش مهر 15، همایش‌هایی در شهرستان‌ها برگزار کردیم. همچنین در بهمن ماه در تمامی استان‌های کشور همایش استانی " ایست آب نیست" را برگزار می‌کنیم و در شهر تهران روز نوزدهم بهمن ماه در تالار فرهنگ با حضور وزیر آموزش و پرورش، وزیر نیرو و معاون رئیس جمهور این همایش برگزار می‌شود.


به گفته روستایی این همایش در جهت فرهنگ‌سازی مدیریت بهینه آب و ذیل برنامه پرسش مهر فردا از 9 تا 11 صبح برگزار خواهد شد.


قائم مقام سازمان دانش‌آموزی افزود: در 22 بهمن ماه مانور تشکیلاتی یاوران انقلاب را برگزار می‌کنیم که در آن دانش‌آموزان عضو پیشتازان و فرزانگان سازمان مهارت‌های آموخته شده را به نمایش می‌گذارند.


روستایی تصریح کرد: در مسیر راهپیمایی 22 بهمن ماه تمامی اعضای پیشتازان، فرزانگان و مربیان حضور دارند همچنین با برپایی پایگاه‌های فرهنگی دانش‌آموزان از مسابقات طراحی شده بهره‌مند می‌شوند.


وی با بیان اینکه غرفه‌های خبرگزاری پانا در مسیر راهپیمایی برپا می‌شود، گفت: خبرنگاران پانا و دانش‌آموزان در 22 بهمن ماه این رویداد بزرگ را پوشش می‌دهند.
وی اشاره کرد: با پیش‌بینی فضایی مناسب، طرح تکریم سالمندان در حاشیه غرفه‌ها برای تکریم بزرگترها توسط دانش‌آموزان اجرا می‌شود.


قائم مقام سازمان دانش‌آموزی همچنین یادآور شد: مسابقه "عکس لحظه‌های ناب حضور" برای دانش‌آموزان راهپیمایی طراحی شده که به آنها جوایز نیز داده می‌شود.


روستایی در پایان اظهار کرد: سازمان دانش‌آموزی ماموریت تربیت اجتماعی را عهده دار است لذا حضور دانش‌آموزان در این رویداد سیاسی اجتماعی موجبات اجتماعی شدن آنها را فراهم می‌آورد.


مرکز یادگیری سایت تبیان - تجمیع و تنظیم: علی سرمدی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین