سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس با اشاره به اجرای طرح دانش آموز دادرس در فارس گفت:170 هزار دانش آموز در طرح دانش آموز آماده در روزهای سخت در استان آموزش می بینند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس:  آموزش 170 هزار دانش آموز دادرس در فارس 

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس:


معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس با اشاره به اجرای طرح دانش آموز دادرس در فارس گفت:170 هزار دانش آموز در طرح دانش آموز آماده در روزهای سخت در استان آموزش می بینند.


محمد جعفری اظهار داشت: پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از سرمایه ملی به منظور کاهش سطح آسیب پذیری و خسارات و تلفات ناشی از حوادث در مناطق پر خطر، طرح دادرس (دانش آموز آماده در روزهای سخت ) در فارس اجرا می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس ادامه داد: این طرح به منظور افزایش سطح ایمنی ، کاهش خطرپذیری و پیامدهای ناشی از وقوع حوادث اجرا می شود. وی گفت: سهمیه اختصاص یافته به فارس در سال جاری 170 هزار دانش آموز در قالب 800 مدرسه است که به زودی اجرایی خواهد شد.

طرح دادرس با همکاری و مشارکت جمعیت هلال احمر فارس برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول پایه هشتم قابل اجراست.

جعفری افزود: طرح دادرس با همکاری و مشارکت جمعیت هلال احمر فارس برای دانش آموزان مقطع متوسطه اول پایه هشتم قابل اجراست.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش فارس یادآور شد: طرح دادرس سال گذشته برای مربیان برگزار شد و سپس مربیان دانش آموزان را آموزش دادند اما امسال مستقیم برای دانش آموزان اجرا خواهد شد. وی ادامه داد: بعد از برگزاری دوره های آموزشی دانش آموزان در قالب المپیاد به رقابت می پردازند و به مرحله کشوری اعزام می شوند.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

  

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین