سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ قطر شبی ناکام را پشت سر گذاشتند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شب ناکام ایرانی های لیگ قطر


بازیکنان ایرانی شاغل در لیگ قطر شبی ناکام را پشت سر گذاشتند. 
ایران و قطر

هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر با انجام چهار دیدار به پایان رسید که در حساس ترین بازی لخویا حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه سه بر دو از سد الغرافه گذشت و به صدر جدول رده بندی بازگشت.
در یکی دیگر از دیدارهای حساس الشحاینه شکست سنگینی را برابر الخریطیات متحمل شد و با نتیجه چهار بر صفر بازی را واگذار کرد. هدایت الشحانیه را لوکا بوناچیچ سرمربی سابق سپاهان برعهده دارد. مهرداد پولادی و مسعود شجاعی دو بازیکن الشحانیه 90 دقیقه برای تیم الشحانیه بازی کردند اما نتوانستند مانع از شکست سنگین تیم خود شوند.
الشحانیه با این شکست در همان رده سیزدهم جدول رده بندی باقی ماند تا همچنان یکی از نامزدهای اصلی سقوط به لیگ پایین تر باشد.
در یکی دیگر از دیدارها العربی که در ورزشگاه خانگی خود از الجیش پذیرایی کرد با دو گل تن به شکست داد و نتوانست از امتیاز میزبانی خود استفاده کند.

هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر با انجام چهار دیدار به پایان رسید که در حساس ترین بازی لخویا حریف پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه سه بر دو از سد الغرافه گذشت و به صدر جدول رده بندی بازگشت

اشکان دژاگه بازیکن ایرانی العربی در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و 90 دقیقه بازی کرد. دژاگه یک کارت زرد از داور بازی گرفت و هر چند تلاش زیادی همراه با پائولینیو داشت اما نتوانست زمینه را برای پیروزی تیمش فراهم کند.
العربی با این شکست 17 امتیازی شد و در همان رده دهم جدول رده بندی باقی ماند. در جدول رده بندی لخویا با 37 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.
بخش ورزشی تبیان

منبع: الکاس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین