تبیان، دستیار زندگی
بازار هنری خیریه رعد با هدف حمایت از فعالیت ‌های آموزشی، توانبخشی، کارآفرینی و تحصیلات دانشگاهی افراد دارای معلولیت مجتمع رعد برپا شد و به مدت 4 روز از 7 تا 10 بهمن ماه از ساعت 10 صبح تا 10 روز ادامه یافت....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازار هنری خیریه رعد برپا شد

بازار هنری خیریه رعد با هدف حمایت از فعالیت ‌های آموزشی، توانبخشی، کارآفرینی و تحصیلات دانشگاهی افراد دارای معلولیت مجتمع رعد برپا شد و به مدت 4 روز از 7 تا 10 بهمن ماه از ساعت 10 صبح تا 10 روز ادامه یافت.

رضا سخن‌ سنج مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با اعلام این خبر گفت: بازار هنری خیریه رعد با جمع‌آوری آثار 50 هنرمند که سهمی از درآمد حاصل از فروش خود را برای اهداف نیکوکارانه به مجتمع رعد اهدا می‌کنند، برگزار شد و آثار حجمی به نمایش درآمده در این بازار در 4 گروه مجسمه، مجسمه‌های نوری، زیور آلات دست‌ساز و مجسمه‌های دکوری عرضه گردید.

وی با اشاره به ویژگی‌های هنری این بازار، افزود: ترکیب آثار مدرن در کنار نمونه‌هایی از آثار کلاسیک و جواهرات خاص که با نگاهی نو طراحی و ساخته شده از یک طرف و شمعدان‌ها، آباژورها، تزیینات داخلی، ظروف سنگی که با دست ساخته شده‌اند از طرف دیگر جذابیت‌های بصری به خصوصی را ایجاد نمود.

سخن‌سنج با قدردانی از هنرمندانی که آثار خود را برای این بازار خیریه اختصاص دادند، افزود: در این بازار آثاری از بیتا فیاضی، امیر معبد، عادله فرزین در، سعید لزرجانی، رخساره و امید بنایی و گروهی دیگر از هنرمندان آثار تجسمی کشور در معرض نمایش و فروش گذاشته شد.

وی تأکید کرد درآمد این بازار هنری به آموزش و توانبخشی معلولان جسمی و حرکتی تعلق می‌گیرد

شایان ذکر است مجتمع رعد به نشانی شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، پلاک 74 از 30 سال پیش تا امروز در زمینه آموزش کاملاً رایگان افراد دارای معلولیت فعالیت می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

مرکز یادگیری سایت تبیان

تنظیم: یگانه داودی