تبیان، دستیار زندگی
مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت گفت: سرمایه گذاری در روابط عمومی در واقع سرمایه گذاری برای سازمان است و سبب بهبود روند فعالیتها و کارها می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سرمایه گذاری در روابط عمومی، سرمایه گذاری برای سازمان است

اکبر نهمت الهی

مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت گفت: سرمایه گذاری در روابط عمومی در واقع سرمایه گذاری برای سازمان است و سبب بهبود روند فعالیتها و کارها می شود.

به گزارش روابط عمومی، اکبر نهمت الهی در نخستین همایش شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت نفت (منطقه یک) با بیان این که روابط عمومی صنعت نفت در حال رشد و حرکت تازه ای است، گفت: مدیران و کارکنان روابط عمومی در این صنعت باید برای رسیدن به جایگاه مطلوب و مورد نظر تلاش کنند.

وی افزود: روابط عمومی با تبادل آرا و اندیشه باید جایگاه واقعی خود را به همه معرفی کند و این مهم جز با هم اندیشی و تعامل کارکنان این بخش میسر نمی شود.

نعمت الهی با بیان این که روابط عمومی آبروی هر مجموعه است، یادآور شد: سرمایه گذاری در روابط عمومی در واقع سرمایه گذاری برای سازمان است و سبب بهبود روند فعالیتها و کارها می شود.

وی با اشاره به اقدامهای بسیار مهم انجام شده صنعت نفت در یک سال اخیر، عنوان کرد: نباید اجازه دهیم منفعت طلبان چهره صنعت نفت را مخدوش کنند.

مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت با یادآوری اقدامهای انجام شده در صنعت نفت کشور از جمله تولید روزانه 100 میلیون متر مکعب گاز در یک سال گذشته، یادآور شد: سال آینده نیز با توکل بر خدا و تلاش همکاران در این صنعت همین مقدار گاز را تولید می کنیم و با ادامه این روند به مازاد تولید گاز خواهیم رسید.

نعمت الهی گفت: روابط عمومی ها با کم کردن حواشی باید زمینه مناسبی را برای فعالیت مطلوب مدیران فراهم کنند.

وی همچنین درباره وظایف مدیران روابط عمومی همسو با رشد این بخش یادآور شد: مدیران نیز باید تا حد وظایف سازمانی خود، اطلاع رسانی را به عهده گیرند و از هویت سازمان خود دفاع کنند.

نخستین همایش شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی صنعت نفت منطقه یک کشور صبح امروز با حضور مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت، جمعی از مدیران و روسای روابط عمومی صنعت نفت استانهای تهران، البرز، اصفهان، قزوین، مرکزی و قم در محل ساختمان غدیر ساختمان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی برگزار شد.

تنظیم: هومن بهلولی