سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران قهرمان رقابتهای بین المللی کشتی جام یادگار امام (ره) شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم‌های ‌كشتی ایران قهرمان شدند


تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران قهرمان رقابتهای بین‌المللی کشتی جام یادگار امام (ره) شدند.

رقابتهای بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) روزهای 9 و 10 بهمن‌ماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار شد كه در پایان تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران به مقام قهرمانی رسیدند.

کشتی

بر این اساس رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

42 کیلوگرم:

1- پویا دادمرز (ایران) 2- ولادیسلاو کوزکو (اوکراین) 3- امید آرامی (ایران) و محمد عطایی (ایران) 5- آرتور گالاتسیان (ارمنستان) و امیرحسین باروتی (ایران)

46 کیلوگرم:

1- علیرضا نجاتی (ایران) 2- مهدی محسن نژاد (ایران) 3- جواد فراز فاروجی (ایران) و محمد جواد رضایی (ایران) 5- میکولا کونوال (اوکراین) و رامال احدلی (آذربایجان)

50 کیلوگرم:

1- محمدرضا مختاری (ایران) 2- بهنام عبدولی (ایران) 3- مصطفی کلاوی (ایران) و مایک ملکیان (ارمنستان) 5- ساموئل هاکوپیان (ارمنستان) و محمد محمودی (ایران)

54 کیلوگرم:

1- رضا کبیری (ایران) 2- محمد غلامی (ایران) 3- الدایر ستاروف (قرقیزستان) حسین محمودی (ایران) 5- حسن دادخدازاده (ایران) و یری ابولادزه (گرجستان)

58 کیلوگرم:

1- محمدعلی حسن اف (آذربایجان) 2- محمد معصومی (ایران) 3- محمدسعید عزیزی (ایران) و رضا تقی زاده (ایران) 5- سونی مالیک (هندوستان) و تیگران گالوتسیان (ارمنستان)

63 کیلوگرم:

1- محمد سگوند (ایران) 2- پرویز نصیب اف (اوکراین) 3- جیحون نصیراف (آذربایجان) و محمدرضا بذرگر (ایران) 5- حمیدرضا نیک قلعه (ایران) و نعیم غربتی (ایران)

69 کیلوگرم:

1- هاریتون الکسانیان (ارمنستان) 2- نیکولاز تچیکادزه (گرجستان) 3- سعید مولایی (ایران) و شایان عفیفی (ایران) 5- جوانشیر قاسم اف (آذربایجان) و نوراک سردار بیک (قرقیزستان)

76 کیلوگرم:

1- سید محمد چوبچیان (ایران) 2- محمدرضا رضایی (ایران) 3- مسلم مرادی (ایران) و تیمور تچکواسلیدزه (گرجستان) 5- اشکان امیدیان فر (ایران) و دیمیترو حاردوی (اوکراین)

85 کیلوگرم:

1- سعید یوسفی (ایران) 2- علیرضا خلیلی (ایران) 3- دیپاک جولیا (هندوستان) و علی معاونی (ایران) 5- وحید دادخواه (ایران)( و حسن فروزنده (ایرران)

100 کیلوگرم:

1- امین میرزاده (ایران) 2- جاسم حبیبی (ایران) 3- احمد ویسی (ایران) و بکا ماکاریدزه (گرجستان) 5- رئوف ممدلی (آذربایجان) و سید سجاد موسوی (ایران)

رده‌بندی تیمی:

1- ایران 97 امتیاز 2- گرجستان 46 امتیاز 3- ارمنستان 43 امتیاز 4- آذربایجان 43 امتیاز 5- اوکراین 36 امتیاز 6- قرقیزستان 25 امتیاز 7- هند 15 امتیاز 8- قزاقستان 3 امتیاز

کشتی آزاد:

42 کیلوگرم:

1- پاک وی سونگ (کره شمالی) 2- شاهین مختاراف (آذربایجان) 3- افشین صبوری (ایران) و کمیل کریم اف (اوکراین) 5- اولا اکبر گنژبیک (قرقیزستان) و وحید ورزنده (ایران)

46 کیلوگرم:

1- اشکان کوشکی (ایران) 2- احمدرضا داداشی (ایران) 3- گئورگی خاچیدزه (گرجستان) و کام کوم سونگ (کره شمالی) 5- سو وانگ جی (کره شمالی) و یربولات راخانوف (قزاقستان)

50 کیلوگرم:

1- کیم هیوک کوم (کره شمالی) 2- علی عباس رضا زاده (ایران) 3- ژاواهیر ایریستایف (قزاقستان) و میکولا چاهبان (اوکراین) 5- مجید داستان (ایران) و عرفان آیینی (ایران)

54 کیلوگرم:

1- محمد مهرآبادی (ایران) 2- سو یانگ نام (کره شمالی) 3- حامد رحیمی و محمد کریمی (ایران) و 5- کیم چول بوک (کره شمالی) و علی پورقلی (ایران)

58 کیلوگرم:

1- کنایش دوسینکول (قزاقستان) 2- امیرحسین مقصودی (ایران) 3- ارنازار اکماتایف (قرقیزستان) و فاضل حسن اف (آذربایجان) 5- دانیل کارایمرف گاتف (بلغارستان) و مرتضی رخشانی (ایران)

63 کیلوگرم:

1- آرمین بابایی (ایران) 2- علی ژمالرو (بلغارستان) 3- تورنیکه کاوینیادزه (گرجستان) و اورخان عباس اف (آذربایجان) 5- حسین عباس پور (ایران) و امیر حسین آریایی نژاد (ایران)

69 کیلوگرم:

1- عبدالقدیر عبدالجابر (قزاقستان) 2- علی سوادکوهی (ایران) 3- اسماعیل عبداله یف (آذربایجان) و پتروف گئورگیف (بلغارستان) 5- الکسی افیموف (روسیه) و مالک کولدیپ (هند)

76 کیلوگرم:

1- حامد منافیان (ایران) 2- اهلیمن گوسیف (آذربایجان) 3- جوان استیلانوف (بلغارستان) و راویل بابازاده (آذربایجان) 5- بهرام سالاری (ایران) و دمور میکنوشویلی (گرجستان)

85 کیلوگرم:

1- مهدی بابایی (ایران) 2– میثم زمانی مقدم (ایران)  3- کنایش کارابک (قزاقستان) و کونای نوردارلتوف (قرقیزستان) 5- سجاد عزیزی (ایران) و روشن ناوال (اوکراین)

100 کیلوگرم:

1- زوریکو اورتاشویلی (گرجستان) 2- نعیم حسن زاده (ایران) 3-  امیررضا فتاحی (ایران) و هتانکی نیمالیو (اوکراین)  5- سریک باکیف خانوف (قزاقستان) محمد رستمی پور (ایران)

رده‌بندی تیمی:

1- ایران 91 امتیاز 2- قزاقستان 52 امتیاز 3- آذربایجان 51 امتیاز 4- اوکراین 39 امتیاز 5- کره شمالی 37 امتیاز 6- گرجستان 35 امتیاز 7- بلغارستان 33 امتیاز 8- هند 27 امتیاز 9- قرقیزستان 22 امتیاز 10- روسیه 8 امتیاز

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت کشتی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین