تبیان، دستیار زندگی
مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی و رییس کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر استان مرکزی از اجرای سرود هزار و ۳۵۷ نفره دانش آموزان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب سالمی در روز ۲۲ بهمن خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری سرود 1357 نفره دانش آموزان در اراک

برگزاری سرود ۱۳۵۷ نفره دانش آموزان در اراک


مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی و رییس کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر استان مرکزی از اجرای سرود هزار و 357 نفره دانش آموزان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب سالمی در روز 22 بهمن خبر داد.


شهریار فولادوند با بیان اینکه سه هزار و 500 برنامه در ایام الله دهه مبارک فجر توسط آموزش و پرورش این استان اجرا می شود، گفت: اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن همزمان با راهپیمایی با حضور در مصلای اراک و در شهرستان ها با حضور 57 دانش آموزان از جمله ویژه برنامه های این کمیته است.

وی با اشاره به اینکه دهه فجر اوج عزت و پیروزی ملتی آگاه و با ایمان است، افزود: آشنایی اقشار جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان با دلاور مردی شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران انقلاب ضروری است و باید برنامه های در خور تدوین شود.

اجرای سرود 1357 نفره دانش آموزان در روز 22 بهمن همزمان با راهپیمایی با حضور در مصلای اراک و در شهرستان ها با حضور 57 دانش آموزان از جمله ویژه برنامه های این کمیته است.

فولادوند با بیان اینکه آموزش و پرورش استان مرکزی بزرگترین نهاد اجتماعی و آموزشی بوده و مسئولیت دو کمیته فرهنگیان و دانش آموزان را بر عهده دارد، اضافه کرد: برپایی نمایشگاه انقلاب اسلامی از جمله برنامه های این کمیته در ایام الله دهه فجر است که از 12 بهمن تا 22 بهمن ماه در نقاط مختلف استان دایر می شود.


منبع: خبرگزاری مهر

بخش سفیران تبیان