تبیان، دستیار زندگی
یکی از سایت های نزدیک به محمود احمدی نژاد به نامه اخیر محمدرضا رحیمی که خطاب به رئیس دولت های نهم و دهم نوشته شده بود، واکنش نشان داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

واکنش حامیان احمدی‌نژاد به نامه رحیمی‬


یکی از سایت‌های نزدیک به "محمود احمدی‌نژاد" به نامه اخیر "محمدرضا رحیمی" که خطاب به رئیس دولت‌های نهم و دهم نوشته شده بود، واکنش نشان داد.

رحیمی

به گزارش جهان به نقل از باشگاه خبرنگاران، "سایت دولت بهار" از رسانه‌های نزدیک به "محمود احمدی‌نژاد" به نامه اخیر "محمدرضا رحیمی" که خطاب به رئیس دولت‌های نهم و دهم نوشته شده بود، واکنش نشان داد.

در این واکنش چنین آمده است:

در سال 92 پس از ادعای کذب یکی از نمایندگان مجلس در مصاحبه با خبرگزاری‌ها که از بازداشت رحیمی و انتقال او به زندان اوین خبر داده بود، مادر وی سکته کرد.

دو ماه قبل نیز پس از اعلام خبر اولیه حبس و جریمه نقدی رحیمی در رسانه‌ها، مادر وی برای بار دوم سکته کرد و دار فانی را وداع گفت.

همچنین یکی از نزدیکان رحیمی در پی فشارهای روحی اقدام به خودکشی نافرجام کرد. همسر محمدرضا رحیمی نیز که از بیماری فشار خون رنج می‌برد، هم‌اکنون در بدترین شرایط جسمی است. "دولت بهار" ضمن ابراز تأسف از شرایط پیش‌آمده برای معاون اول دولت دهم اعلام می‌دارد این شرایط را درک می‌کند و امیدوار است مشکلات وی رفع شود.

بخش سیاست تبیان


منبع: جهان نیوز