تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال چلسی با شکست لیورپول در وقت های اضافه راهی دیدار نهایی رقابتهای جام اتحادیه انگلیس شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رویای ناتمام لیورپول


تیم فوتبال چلسی با شکست لیورپول در وقت‌های اضافه راهی دیدار نهایی رقابتهای جام اتحادیه انگلیس شد.


چلسی و لیورپول

دیدار برگشت تیم‌های چلسی و لیورپول در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام اتحادیه باشگاه‌های انگلیس سه شنبه شب در ورزشگاه استمفوردبریج برگزار شد که طی آن تیم چلسی در وقت‌های اضافه با یک گل از سد حریف خود گذشت و راهی فینال شد. بازی دو تیم در وقت معمول بدون گل خاتمه یافت.

نیمه اول این بازی با چند ضد حمله خطرناک از سوی لیورپول همراه شد که واکنش‌های عالی کورتوا مانع از گلزنی شاگردان راجرز شده بود. در این نیمه درگیری دیه گو کاستا با امره کان نیز تا حدی بازی را تحت تاثیر قرار داد.

در نیمه دوم این تیم چلسی بود که ابتکار عمل را در دست گرفت و حملات فراوانی را روی دروازه حریف خلق کرد اما موفق نشد دروازه لیورپول را باز کند تا در پایان 90 دقیقه دو تیم به تساوی بدون گل دست یابند و کار به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در نهایت تیم چلسی این بازی را با یک گل به سود خود خاتمه داد تا با توجه به تساوی یک بر یک دو تیم در بازی رفت فینالیست این جام شود و رویای لیورپول را برای رسیدن به فینال ناتمام بگذارد

در دقیقه چهارم وقت اضافه اول بود که ایوانوویچ با یک ضربه سر دروازه لیورپول را باز کرد و شادی را به سکوهای استمفوردبریج برد. بعد از این گل لیورپول سعی کرد کار را به تساوی بکشاند اما این تیم چلسی بود که در ضد حملات خطرناک ظاهر شد.

در نهایت تیم چلسی این بازی را با یک گل به سود خود خاتمه داد تا با توجه به تساوی یک بر یک دو تیم در بازی رفت فینالیست این جام شود و رویای لیورپول را برای رسیدن به فینال ناتمام بگذارد.

بخش ورزشی تبیان

منبع: مهر