تبیان، دستیار زندگی
شگاه «چانگ چون» که هدایت آن برعهده پانگ یان سرمربی پیشین تیم ملی بانوان ایران است، برای حضور در مسابقات آزاد کشوری چین به الهه منصوریان پیشنهادی ارائه کرده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

باشگاه چینی خواهان جذب منصوریان شد


باشگاه «چانگ چون» که هدایت آن برعهده پانگ یان سرمربی پیشین تیم ملی بانوان ایران است، برای حضور در مسابقات آزاد کشوری چین به الهه منصوریان پیشنهادی ارائه کرده.
الهه منصوریان

این مسابقات در اوزان ‌52، 60 و‌70 کیلوگرم برگزار می‌شود و باشگاه‌ها می‌توانند از سانداکاران خارجی نیز بهره ببرند.

الهه منصوریان در این‌ خصوص به تسنیم گفت: «پانگ یان با توجه به شناختی که از من دارد و نداشتن مهره قابل اتکا‌ در وزن‌ 52 کیلوگرم، پیشنهاد حضورم در این مسابقات را از سوی آقای چو،‌ ‌رئیس باشگاه به من ارائه کرد.

من هم به آن‌ها اعلام کردم‌ با حجاب کامل اسلامی ‌در مسابقات شرکت می‌کنم که مورد موافقت قرار گرفت.»

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی اینچئون افزود: «با آقای علی‌نژاد، رئیس فدراسیون ووشو مشورت خواهم کرد و چنانچه ایشان موافق باشد، راهی چین می‌شوم.»

قهرمان جهان گفت: «از من خواسته‌اند تا 15 فروردین ماه راهی چین شده و از اول اردیبهشت ماه در مسابقات آزاد کشور چین حضور پیدا کنم. قراردادم یک ساله خواهد بود اما با آغاز تمرینات تیم ملی ایران به کشورم باز خواهم گشت تا برای حضور در مسابقات جهانی آماده شوم.» دستمزد الهه منصوریان در این باشگاه ماهیانه 15 هزار یوان‌(بیش از 8 میلیون تومان) خواهد بود.

بخش ورزشی تبیان