تبیان، دستیار زندگی
کانون زبان ایران هم‌زمان با جشن‌های سی‌وششمین سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقه‌ای را با عنوان «داستان‌نویسی انقلاب اسلامی» ویژه زبان‌آموزان خود برگزار می‌کند....
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مسابقه‌ی داستان‌نویسی انقلاب به پنج زبان

مسابقه‌ی داستان‌نویسی انقلاب به پنج زبان

کانون زبان ایران هم‌زمان با جشن‌های سی ‌و ششمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسابقه‌ای را با عنوان «داستان‌نویسی انقلاب اسلامی» ویژه زبان‌آموزان خود برگزار می‌کند.

به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این مسابقه برای سه رده‌ی سنی کودک، نوجوان و بزرگ‌ سال  طراحی شده و زبان ‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسه و عربی داستان‌های خود را آماده و ارسال کنند.

براساس این گزارش زبان‌آموزان علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه می‌توانند در گروه سنی کودکان، داستانی با 100 تا 350 کلمه، در گروه سنی نوجوانان 300 تا 500 کلمه و بزرگ‌ سالان 500 تا 1500 کلمه را به یکی از زبان‌های یاد شده، نوشته و به همراه نام، نام خانوادگی، شماره زبان‌ آموزی و مرکز آموزشی خود به پست الکترونیکی روابط عمومی کانون زبان به نشانی: ilipr@chmail.ir ارسال کنند.

گفتنی است این مسابقه از روز 12بهمن  1393 آغاز و تا 22 بهمن ادامه خواهد داشت و در پایان به بهترین آثار ارسالی از نظر محتوا، خلاقیت، ایده‌پردازی و ساختار ادبی به قید قرعه جوایزی اهدا می‌شود.

منبع: کانون پرورش فکری

بخش پژوهش های دانش آموزی تبیان، تنظیم: نسرین صادقی