تبیان، دستیار زندگی

هنوزم مرده و قولش؟

در جلسات خواستگاری شوهرم گفته بود که من می توانم شاغل باشم اما حالا زیر حرفش زده!
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : ندا داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
زن، خانه داری، اشتغال،
یک روز تلفن خانه زنگ می زند و دوست تان از آن طرف خط ناراحت و عصبانی این مشکل را برای تان تعریف می‌کند، چگونه او را آرام می کند و چه راهی برای حل مشکل اش پیشنهاد می دهید؟ در قسمت نظرات، به این دوست تبیانی خود کمک کنید.

وقتی ازدواج کردم دانشجوی کارشناسی ارشد بود. بعد از ازدواج بلافاصله بچه دار شدیم و من به خاطر این موضوع بعد از اتمام تحصیلاتم، چند سالی را خانه دار بودم. حال فرزندمان به مدرسه رفته و من می خواهم فعالیت اجتماعی داشته باشم.

نیاز مالی ندارم اما دلم می‌خواهد از تحصیلات دانشگاهی‌ام استفاده کنم. چند ماهی به سر کار رفتم که با مخالفت همسرم روبه رو شدم. او دوست ندارد من کار کنم اما قبل از ازدواج و در جلسات خواستگاری، گفته بود که با اشتغال من مشکلی ندارد. اما حالا می گوید، آن زمان اشتباه کرده و به هیچ وجه دلش نمی خواهد من شاغل باشم.


من از خانه داری خسته شده‌ام و دلم نمی‌خواهد فقط بچه بزرگ کنم و کارهای خانه را انجام دهم. رشته تحصیلی‌ام را دوست دارم و می خواهم فرد مفیدی باشم. همسرم می گوید کار کردن باعث می شود توجه من به او و فرزندمان کم شود در حالی که این طور نیست و فکر می کنم بهانه می گیرد. او از استقلال مالی من می ترسد و من می خواهم حتما کار کنم. چگونه او را راضی کنم تا دست از مخالفت بردارد؟

 

منتظر پاسخ های تان در بخش نظرات هستیم...


مطالب مرتبط:

من، تنهایی و یک عشق ممنوع!

همسر روزه خوار من!

اعتیاد به رابطه رمانتیک

مطلقه هایی که به هم محرم اند

داستان زنان متاهل و پسران مجرد!!

ماجراهای یک عشق قدیمی

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.