تبیان، دستیار زندگی
مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه های سه شهرستان استان تاکنون تشکیل شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اطلاع‌رسانی موفق در گرو روابط‌ عمومی‌های کارآمد است

روابط عمومی

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی گفت: شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های سه شهرستان استان تاکنون تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی، ولی قلیچی از شهرستان‌های اسفراین، شیروان و مانه و سملقان به عنوان سه شهرستان استان که شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی در آنها فعال شده نام برد.

وی تصریح کرد: تشکیل شورای روابط عمومی دستگاه‌ها در این شهرستان با حضور مسئولان، روابط عمومی دستگاه‌ها و رسانه‌ها فعال شده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی از برنامه آغاز فعالیت شورای روابط عمومی دستگاه‌ها در بجنورد هم خبر داد و گفت: بر اساس برنامه قرار است تا این هفته این شورا در مرکز خراسان شمالی فعال شود.

وی بیان داشت: راه‌اندازی این شورا در شهرستان گرمه هم از اولویت‌های، شورای هماهنگی روابط عمومی استانداری خراسان شمالی است. این مسئول در شورای اطلاع‌رسانی خراسان شمالی اظهار امیدواری کرد تا پایان امسال، شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌ها در سایر شهرستان‌های استان فعال شود.

وی از روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی به عنوان چشم و چراغ دستگاه‌ها یاد کرد و افزود: به طور حتم تنها جایی که می‌توان به عینه مدیریت جهادی در آن دید کار کارشناسان روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی با یادآوری اینکه روابط عمومی‌ها وظیفه حساس و سنگینی را بر عهده دارند گفت: بی‌گمان یکی از حوزه‌های مهم روابط عمومی اطلاع‌رسانی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

این مسئول در شورای اطلاع رسانی خراسان شمالی یادآور شد: به طور حتم اطلاع‌رسانی موفق در گرو روابط‌ عمومی‌های کارآمد است.

تنظیم: هومن بهلولی