تبیان، دستیار زندگی
با حذف ایران از جام ملتها حالا دوباره این پرسش تکراری مطرح می شود که کی روش باید بماند یا برود ؟
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شما نظر دهید/ کی‌روش بماند یا برود؟


با حذف ایران از جام ملتها حالا دوباره این پرسش تکراری مطرح می شود که کی روش باید بماند یا برود ؟


کی روش و تیموریان

پس از جام ملت‌های آسیا 2011، فدراسیون فوتبال ایران با کی‌روش برای سرمربیگری تیم ایران مذاکره کرد. کی‌روش به تهران آمد تا از نزدیک شرایط را بررسی کند، مدتی بعد، 25 بهمن 1389 مربیگری تیم ملی فوتبال ایرن را پذیرفت، اما همان شب با ارسال ایمیلی به فدراسیون فوتبال انصراف داد.

مدتی گذشت، تا اینکه در 15 فروردین 1390 سرانجام کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران معرفی شد.  او پس از پایان جام ملت‌های آسیا 2011 کارش را با تیم فوتبال ایران آغاز کرد و اکنون با پایان کار تیم ایران در همین جام (2015) کارش با تیم ملی پایان یافته است. از آنجا که در قرارداد کی روش آمده است در صورت حذف از آسیا قراردادش به پایان می رسد بار دیگر زمزمه های جدایی مرد پرتغالی مطرج شده است.

کی روش و شاگردانش پس از رقابتی نفس گیر و اشتباهات داوری حذفی دراماتیک را تجربه کردند تا هواداران و فوتبال دوستان ایرانی بار دیگر فضای تکراری را تجربه کنند و کم کم همگان در مورد وضعیت فوتبال ایران مصاحبه های رنگارنگ انجام دهند.

این مصاحبه ها آنقدر زیاد شد تا کی روش قبل از ورود به ایران پاسخ منتقدان خود را بدهد تا بار دیگر درگیری مربیان داخلی با کی روش بالا بگیرد.مصاحبه های مختلف و اینکه کی روش باید بماند یا برود؟‌

خارج از اتمام بحث های کارشناسان به نظر شما کی روش باید تا جام جهانی 2018 هدایت تیم ملی را برعهده داشته باشد یا فدراسیون باید گزینه دیگری را جایگزین مربی پرتغالی تیم ملی کند؟


بخش ورزشی تبیان

حسین محمدی