تبیان، دستیار زندگی
سازمان دانش آموزی با همکاری مرکز امور بین الملل، مدارس خارج از کشور و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مسابقه بین المللی «جهان عاری از خشونت و افراطی گری» برگزار می کند...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور دانش آموزان در مسابقه «جهان عاری از خشونت»

حضور دانش آموزان در مسابقه جهان عاری از خشونت

سازمان دانش آموزی با همکاری مرکز امور بین الملل، مدارس خارج از کشور و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مسابقه بین المللی «جهان عاری از خشونت و افراطی گری» برگزار می کند.

این مسابقه با هدف تقویت روحیه مبارزه با افراط گری و خشونت در بین دانش آموزان، شناخت راهکارهای علمی مقابله با خشونت از طریق آموزش و فعال سازی جوامع و نهادهای اجتماعی در مبارزه با خشونت و افراطی گری برگزار می شود.

دانش آموزان دوره متوسطه مدارس داخل و خارج از کشور که تمایل به شرکت در این مسابقه را دارند می توانند آثار خود را با محوریت فرقه های نوظهور تکفیری و افراطی، وحدت ادیان و مذاهب در مبارزه با خشونت و افراطی گری و ائتلاف برای صلح پایدار تا پایان اسفندماه ارسال کنند.

آثار ارسالی باید در قالب نقاشی، فیلم کوتاه، داستان کوتاه، کاریکاتور و مقاله ارایه شود و ملاک داوری ها کیفیت فنی و هنری آثار و خلاقانه بودن ارایه موضوع خواهد بود.

علاقه مندان می توانند آثار خود را ار طریق پست الکترونیکی به نشانی pishfar@medu.ir و یا نشانی تهران، خیابان حافظ پایین تر از خیابان جمهوری اسلامی، نبش کوچه هاتف، سازمان دانش آموزی و مدارس ایرانی خارج از کشور ارسال کنند.

تنظیم: یگانه داودی

منبع : ایرنا