وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
برخی از عزیزان و جوانان متقاضی ازدواج برای پیگیری پرونده خود در بخش همسان گزینی از قسمت نظرات مطالب این بخش استفاده می کنند و سوالات خصوصی خود را به شکل ناشناس ثبت می کنند .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاسخ به سوالات خصوصی از طریق ای میل

اطلاعیه از بخش همسان گزینی
نظرات کاربران

برخی از عزیزان و جوانان متقاضی ازدواج برای پیگیری پرونده خود در بخش همسان گزینی از قسمت نظرات مطالب این بخش استفاده می کنند و سوالات خصوصی خود را به شکل ناشناس ثبت می کنند.

بدیهی است که پاسخ به این سوالات برای کارشناسان بخش همسان گزینی میسر نیست؛ چرا که اولا افراد به شکل ناشناس نظر خود را ثبت کرده اند و هیچ مشخصه ای از خود ثبت نکرده اند که کارشناسان بتوانند ایشان را شناسایی کرده و سوال ایشان را به درستی پاسخ دهند؛ در ثانی گاهی مسائل شخصی و خصوصی متقاضیان اعم از معرفی ها و گفتگوهای طرفین و ... در نظرات ثبت می شود و نمایش دادن اینگونه مسائل می تواند موجب سلب اعتماد متقاضیان گردد.

لذا از تمامی عزیزانی که از طریق نظرات و مطالب بخش همسان گزینی پیگیر روند پرونده خود هستند اکیدا درخواست می کنیم که چنانچه تمایل دارند به نظرات و سوالات خصوصی شان پاسخ داده شود لطفا سوالات خصوصی و پیگیری پرونده شان را با درج نام، نام خانوادگی و شماره همراه به ایمیل همسان گزینی به آدرس hamsangozini@tebyan.com ارسال نمایند تا کارشناسان این بخش بتوانند پاسخ مناسبی به سوالاتشان ارسال نمایند.

باتشکر از تمامی شما دوستان و همراهان بخش همسان گزینی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین