تبیان، دستیار زندگی
استقلال تهران خبر داد: حضور در تمرینات 10 هزار تومان پاداش؛ غیبت 25 هزار تومان جریمه طرح جامع پرداخت حقوق، پیش پرداخت و مزایای بازیكنان باشگاه استقلال تهران در حال تدوین است. بهرام امیری، معاون پشتیبانی و قائم مقام معاونت و...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معاون پشتیبانی باشگاه استقلال تهران خبر داد:

حضور در تمرینات 10 هزار تومان پاداش؛ غیبت 25 هزار تومان جریمه


طرح جامع پرداخت حقوق، پیش پرداخت و مزایای بازیكنان باشگاه استقلال تهران در حال تدوین است.

بهرام امیری، معاون پشتیبانی و قائم مقام معاونت ورزشی باشگاه استقلال تهران ، در گفت و گو با خبرنگار فوتبال ایسنا، با اعلام این خبر افزود: طرح كامل و جامعی در پرداخت و دریافت بازیكنان استقلال در دست تدوین است كه بر اساس آن ، بازیكنان بدون حضور در باشگاه، حقوقشان را درب منازل دریافت خواهند كرد.

وی تصریح كرد: در این طرح ، بازیكنان را به 4 دسته ، الف: دارای سابقه بالای 15 بازی ملی و 5 سال حضور در تیم استقلال، ب : بین 3 تا 5 سال حضور در استقلال و كمتر از 15 بازی ملی ، ج : دارای سابقه بازی در تیم های ملی امید، جوانان، نوجوانان و د: سابقه حضور در تیم های پایه باشگاه استقلال تقسیم بندی كرده ایم كه بر اساس جایگاه و سابقه فوتبال هر كدام از بازیكنان ، نوع پیش پرداخت ها به آنان متفاوت خواهد بود.

امیری افزود: به ازای حضور در هر جلسه تمرینات بدون در نظر گرفتن گروه بندی مذكور ، مبلغ ده هزار تومان به حساب بازیكن پرداخت می شود و به ازای هر جلسه غیبت نیز 25 هزار تومان جریمه خواهد شد.

معاون پشتیبانی باشگاه استقلال تهران گفت: همچنین برای هر بازی نیز سه نوع بازیكن شامل : 14 نفر اصلی، 18 بازیكن انتخابی و خارج از 18 بازیكن وجود دارد كه بر اساس نوع نتیجه حاصل شده ، مبالغی دریافت خواهند كرد و مبالغ دریافتی بازیكنان از این نظرنیزمتفاوت خواهد بود. به گفته امیری بعد ازانعقاد قرارداد همكاری بین شركت جورابان و باشگاه استقلال برای تولید البسه باشگاه، اسپانسرهای تبلیغاتی جدید باشگاه نیزكه مذاكرات مقدماتی آنها انجام گرفته است ظرف ده روز آینده معرفی خواهند شد.