وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
وب سایت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
10 روابط عمومی برتر یکی از معتبرترین سازمان هایی است که جوایزی را به برترین آژانس های روابط عمومی در حوزه بازارایابی دیجتال و روابط عمومی اهدا می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جایزه برترین روابط عمومی دیجیتال

جایزه برترین روابط عمومی دیجیتال

10 روابط عمومی برتر یکی از معتبرترین سازمان هایی است که جوایزی را به برترین آژانس های روابط عمومی در حوزه بازارایابی دیجتال و روابط عمومی اهدا می کند.

تقدیر از برتری رتبه های شرکت روابط عمومی دیجیتال بر مبنای معیارهای دقیقی از قبیل مقیاس های مختلف انجام می شود. این مقیاس ها شامل طیفی از اعداد می شوند که از موتورهای جستجو و شبکه های رسانه اجتماعی بدست می آیند.

10 روابط عمومی برتر به تازگی فهرستی از بهترین شرکت های روابط عمومی دیجیتال را منتشر کرده است که از توانمندی های خودشان به بهترین نحو در حوزه روابط عمومی دیجیتال استفاده می کنند. 10 شرکت برتر حوزه روابط عمومی جایزه رتبه بهترین وبسایت خود را بر اساس معیارهای کمیت و کیفیت بازدید کننده به آژانس های روابط عمومی می دهد.

برنده شماره یک جایزه 10 شرکت برتر روابط عمومی دیجیتال به روابط عمومی میلر در لوس آنجلس اهدا شد. روابط عمومی سی ای. میلر یک آژانس ارتباطات استراتژیک است که بر سرگرمی، موسیقی، سبک زندگی و تکنولوژی تمرکز دارد. تخصصی سازی در بازنمایی مشتری هایی که به دنبال ترکیب رسانه های دیجیتال با صنعت سرگرمی هستند وجه برجسته کار آنهاست. کار روابط عمومی میلر در جامعه سرگرمی برای آنها جوایز بی شماری را در عرصه روابط عمومی به همراه داشته است. این شرکت پروفایل های زیادی را در بخش مشتریان خود دارد. شرکت هایی از قبیل جین سیمونز، فلیشیا دی و ایکس باکس در این زمره قرار می گیرند. وبسایت آنها توسط بسیاری از رهبران ارشد صنعت سرگرمی حمایت می شود.

در جایگاه دوم شرکت آیرونپراپر است که در شهر نیویورک مستقر شده است. این شرکت به عنوان یک سرویس کامل شرکت روابط عمومی دیجیتال تلقی می شود. آیرونپراپر خودش را مفتخر به رهبری در استراتژی، طراحی و توسعه کمپین های عصر دیجیتال کرد. این شرکت مشتریان بلند آوازه ای در همه حوزه ها دارد، مشتریان آن طیفی است که از کسب و کارهای کوچک تا سازمان های غیر انتفاعی را شامل می شود.

سومین شرکت فلیشمن هیلارد در شهر کانزاس است. فلیشمن هیلارد به همه جنبه های روابط عمومی از قبیل بازاریابی برند، مدیریت بحران، روابط رسانه اجتماعی و دیجیتال، امور عمومی، مدیریت شهرت، تحقیق و تحلیل و استراتژی های یکپارچه رسیدگی می کند. فلیشمن هیلارد بالغ بر هشتاد و پنج دفتر در سی و یک کشور دارد که به آنها اجازه دسترسی به طیف گسترده ای از مشتریان را می دهد.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین