تبیان، دستیار زندگی
استقلال در حالی به نقل و انتقالات نیم فصل نزدیک می شود که احتمالا جدایی چند بازیکن این تیم بسیار زیاد است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نقل و انتقالات استقلال در نیم فصل


استقلال در حالی به نقل و انتقالات نیم‌فصل نزدیک می‌شود که احتمالا جدایی چند بازیکن این تیم بسیار زیاد است.


استقلال

استقلال در یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف ذوب‌آهن می‌رود و پس از این دیدار زمان نقل و انتقالات لیگ برتر آغاز می‌شود. ظاهرا از جمع استقلالی‌ها پژمان نوری به طور قطع این تیم را ترک می‌کند. این بازیکن می‌خواهد در نیم‌فصل به ملوان برود و بازی برابر ذوب‌آهن آخرین حضور رسمی او در استقلال است. همچنین وضعیت آندو تیموریان و یعقوب کریمی هم نامشخص است. در حالی احتمال جدایی‌ آندو از استقلال مطرح شده که میان او و باشگاه اختلافاتی به وجود آمده و بعید نیست که در صورت عدم توافق با آبی‌پوشان در نیم‌فصل راهی تراکتورسازی یا پدیده شود؛ هر چند در مجموعه استقلال تلاش‌هایی برای حفظ او می شود و ظاهرا قرار است جلسه‌ای میان آندو و کادرفنی استقلال برگزار شود تا در صورت مرتفع شدن مشکلات او در استقلال بماند.

یعقوب کریمی هم ظاهرا نتوانسته امیر قلعه نویی را مجاب به حفظش بکند و به احتمال فراوان او هم در نیم فصل از استقلال جدا می شود.

یکی دیگر از کسانی که درباره ماندن یا رفتنش استقلالی ها به نظر ثابتی نرسیده اند، جاسم کرار است. کرار به دلیل بی انضباطی هایش چندان جایگاه محکمی ندارد و کارتی که در بازی با تراکتورسازی گرفت، آخرین نکته ای بود که استقلالی ها را به فکر جدایی او انداخت.

در این میان مهدی کریمیان و داسیلوا هم به احتمال فراوان در نیم فصل دوم در کنار استقلالی ها نیستند.

یعقوب کریمی هم ظاهرا نتوانسته امیر قلعه نویی را مجاب به حفظش بکند و به احتمال فراوان او هم در نیم فصل از استقلال جدا می شود

در سوی دیگر این ماجرا استقلال به دنبال چند بازیکن است. یکی از این بازیکنان میلاد سلیمان فلاح است. وی بازیکن نفت مسجد سلیمان است و در پست هافبک تهاجمی بازی می کند. او قابلیت بازیسازی را دارد و قلعه نویی برای پر کردن حفره بازیسازی تیمش روی او نظر مثبت دارد. دیگر بازیکنی که استقلال ها به دنبال او هستند، سعید دقیقی است. او در ابتدای فصل هم در آستانه آبی‌پوش شدن قرارداشت که ترجیح داد به پیکان برود اما عملکرد او در این تیم به هیچ وجه شباهتی به عملکردش در تراکتورسازی نداشت.

دیگر بازیکن مد نظر استقلالی‌ها جابر انصاری است که اگر رفتن کرار قطعی شود، او به این تیم می‌آید.

آخرین خرید استقلال در نیم‌فصل هم یک هافبک خارجی توانمند است که استقلالی‌ها به دنبال او هستند. ظاهرا قلعه‌نویی تمایل دارد هافبک طراحی در حد و اندازه‌های جانواریو را به ایران بیاورد.

بخش ورزشی تبیان

منبع : ایسنا