تبیان، دستیار زندگی
در شرایطی که هر روز بر میزان فشارها بر شرکت مک لارن برای ارتباط با رژیم صهیونیستی افزوده می شود، این شرکت وعده تصمیمات بزرگ و تاریخی می دهد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فرمول یک در خدمت رژیم اشغالگر


در شرایطی که هر روز بر میزان فشارها بر شرکت مک‌لارن برای ارتباط با رژیم صهیونیستی افزوده می‌شود، این شرکت وعده تصمیمات بزرگ و تاریخی می‌دهد.

فرمول یک

«معمولا برای اثبات یک مسئله محرمانه باید مدارک زیاد و رسمی داشته باشید؛ در غیر اینصورت راه به جایی نخواهید برد. این که مک لارن مانند بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا در خدمت اهداف صهیونیسم است با کدام مدرک ثابت خواهد شد؟ تنها کافی است از خواننده بدبین مقاله بخواهم برای چند روز یکی از مسابقات فرمول یک را پیگیری کند و تمامی اخبارش را بخواند. همین کافی است تا مطمئن شوید در فرمول یک چه خبر است.» بخشی از نوشته الکساندر ملانی نویسنده قدیمی ستون "ورزش برای همه" در روزنامه صبح مسکو

نامه هایی برای جدایی مک لارن و صهیونیسم

تنها دو روز بعد از آغاز جنگ نابرابر و حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه، بیش از 3 میلیون جوان اروپایی در یک گروه ساده فیس بوکی گردهم آمدند. آنها در صفحه رسمی کمپانی مک لارن، یکی از بزرگترین تیم‌های ورزشی فرمول یک جهان، با امضای طوماری رسمی خواستند تا دست از حمایت مالی رژیم صهیونیستی بردارد.

یک هفته بعد از آن یک گروه در وب سایت رسمی دانشگاه ملی کوبا، متشکل از حداقل 4 میلیون جوان آمریکای جنوبی تبار، به صورت رسمی از مک لارن خواستند دیگر محصولات خود را به صورت اجباری از کمپانی های یهودی خریداری نکند.

و بالاخره دو ماه بعد از این دو حادثه اجتماعی کم نظیر، بیش از 6 میلیون جوان از کشورهای مسلمان شرق دور، خاورمیانه و شاخ آفریقا با ارسال یک متن مشترک به ایمیل روابط عمومی کمپانی مک لارن از آنها خواستند دست از حمایت مالی و معنوی از صهیونیسم جهانی بردارد.

واکنش جالب به اعتراض های جهانی

تعداد نامه های رسیده، طومارهای امضا شده و پیام‌های دریافتی آنقدر زیاد بود که مدیرعامل مک لارن در یک نشست خبری فوق العاده و اضطراری ضمن ادای احترام به همه جوانان و معترضان در سراسر جهان با صدای رسا اعلام کرد: "این کمپانی به زودی درباره نحوه قطع ارتباط به کسانی که کودکان و زنان بی دفاع را می کشد، تصمیم جدی و تاریخی خواهد گرفت."

کمپانی KPMG با مدیریت سایمون کالینز، یکی از قدیمی ترین شرکای نقتی چند نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی و اصالتا بریتانیایی که در این شرکت در کنار مک لارن محصولات جانبی اتومبیل مسابقه را به اجبار از دو کمپانی بزرگ و متحد اسرائیل خریداری می کند

وقتی تدی مایر و بروس مک لارن، شالوده این کمپانی بزرگ را می ریختند، شاید هرگز تصور نمی کردند روزی برسد که سهام شرکت آنها به عنوان یک تولید کننده وسائل لوکس اتومبیل و شرکت فعال در رقابت های ورزشی در بورس نیویورک و لندن اینچنین به اوج برسد. اولین سوالی که در چنین شرایطی به ذهن خطور می کند این است که مدیرعامل فعلی مک لارن چگونه و با چه جرأتی می خواهد دست از حمایت مالی دو بانک بزرگ در تل آویو بردارد؟ به فهرست شرکای درجه دوم مک لارن توجه کنید؛ کمپانی ISS که اساسا شعبه مرکزی آن در خاک فلسطین اشغالی تاسیس شده و زیر نظر سه بانک اصلی کانادا و یک بانک اصلی آمریکا فعالیت می کند.

کمپانی KPMG با مدیریت سایمون کالینز، یکی از قدیمی ترین شرکای نقتی چند نماینده پارلمان رژیم صهیونیستی و اصالتا بریتانیایی که در این شرکت در کنار مک لارن محصولات جانبی اتومبیل مسابقه را به اجبار از دو کمپانی بزرگ و متحد اسرائیل خریداری می کند.

و مثالی دیگر، کمپانی لوکاس که شریک تجاری مک لارن است و از 40 سال پیش با همه توان مالی و نیروی انسانی خود در خدمت شرکت‌های زودبازده رژیم صهیونیستی بوده است.

این تنها بخشی از مشکلات مدیرعامل مک لارن در قطع ارتباط با این رژیم است. شاید وعده او به میلیون ها جوان بیدار و معترض در جهان کاملا از روی رفع تکلیف و تبلیغاتی باشد. به هر حال لاستیک های کهنه مک لارن باید تعویض شود و این بهترین زمان ممکن برای این کمپانی است تا با کسب آبروی جهانی دست به کاری تاریخی هم بزند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مشرق