تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه سرخپوشان پایتخت مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند، گفت: با تلاش و کوششی که اعضای هیات مدیره خواهندداشت از سد مشکلات می گذریم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سیاسی: پرسپولیس مدعی قهرمانی است


مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه سرخپوشان پایتخت مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند، گفت: با تلاش و کوششی که اعضای هیات مدیره خواهندداشت از سد مشکلات می گذریم.

سیاسی

حمیدرضا سیاسی تصریح کرد: ابتدا باید بگویم که وزارت ورزش ازخروجی جلسه هیات مدیره کامل آگاهی داشت و گزارش را به این عزیزان ارائه کردیم.

سیاسی با اشاره به اینکه ترکیب جدید هیات مدیره کار خود را از روز دوشنبه آغاز کرده است، تصریح کرد: برنامه هایی چون تغییر سیستم باشگاه داری و همچنین تقویت تیم فوتبال در زمین چمن داریم.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید عنوان کرد: می دانم که در برخی پست ها دچار ضعف هستیم و هربازیکنی که کادر فنی اعلام نیاز کند را جذب خواهیم کرد و تاکنون نیز حضور رضا خالقی فر در تیم ما مسجل شده است.

سیاسی در مورد جذب بازیکنان خارجی نیز عنوان کرد: دو بازیکن خارجی طی روزهای اخیر به تهران خواهند آمد و در صورتی که کادر فنی آنان را تایید کند به جمع بازیکنان اضافه خواهند شد.

مدیرعامل جدید پرسپولیس با اشاره به اینه همه تلاش هیات مدیره این خواهد بود تا تیم نیم فصل دوم را با قدرت دنبال کند افزود: می دانیم تیم ما بازیهای پرفشاری دارد و برای دیدار با نفت تهران نیز چند محروم داریم ولی با برد روحیه بخشی که مقابل استقلال کسب کردیم باید در تمامی دیدارها به فکر رسیدن به 3 امتیاز باشیم.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید عنوان کرد: می دانم که در برخی پست ها دچار ضعف هستیم و هربازیکنی که کادر فنی اعلام نیاز کند را جذب خواهیم کرد و تاکنون نیز حضور رضا خالقی فر در تیم ما مسجل شده است

سیاسی در خصوص مسایل مالی این باشگاه گفت: در نیم فصل اول مقداری از معوقات را پرداخت کردیم و سعی کردیم حقوق بازیکنان را به تدریج واریز کنیم تا آنان مشکلی نداشته باشند ولی برنامه ریزی خوبی داشته ایم تا مشکلات را کنار بزنیم.

وی در مورد حضور جعفر کاشانی و حسین کلانی در هیأت مدیره پرسپولیس گفت: کار کردن با این بزرگان برای ما افتخار است و تلاش داریم در کنار هم باشگاه را به اوج برسانیم.

سیاسی با تمجید از تلاش های بهروز منتقمی سرپرست موقت این باشگاه گفت: وی از مدیران شناخته شده است و امید داریم تا وی همچنان تجربیات خود را در اختیار باشگاه بگذارد. ضمن اینکه باید بگویم که او را نسبت به خودم برای مدیرعاملی مقدم تر می دانستم.

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایرنا