تبیان، دستیار زندگی
یکی از خدمات تبیان در بخش مسابقات و جوایز، قرعه کشی های دوره ای به وسیله امتیازات کاربران سایت است که طرفداران زیادی هم دارد. ابتدا شما باید امتیازات خود را بررسی نمایید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قرعه‌کشی‌های دوره‌ای تبیان با امتیازات کارنامه شما


یکی از خدمات تبیان در بخش مسابقات و جوایز، قرعه‌کشی‌های دوره‌ای به‌وسیله امتیازات کاربران سایت است که طرفداران زیادی هم دارد. ابتدا شما باید امتیازات خود را بررسی نمایید.


برای دیدن امتیاز خود هم می‌توانید بر روی لینک کارنامه کلیک کنید و هم می‌توانید مطابق تصویر مقابل به صفحه تبیان من مراجعه و امتیازات خود را ببینید.

قرعه‌کشی‌های دوره‌ای تبیان با امتیازات کارنامه شما

برای بزرگ‌نمایی تصویر، بر روی آن کلیک کنید.

هر کاربر می‌تواند با فعالیت در سایت و جمع‌آوری امتیازات در کارنامه خود، خدماتی را دریافت نماید؛ مانند ارسال پیامک امتیازی (که به زودی خبرهای خوشی هم برای کاربرانی که از این سرویس استفاده می‌کنند داریم) و شرکت در قرعه‌کشی‌های دوره‌ای (برای دیدن قرعه‌کشی‌های فعال کلیک نمایید).

قرعه‌کشی‌ها طبق یک جدول زمان‌بندی شده انجام می‌شود. در مقابل هر یک از قرعه‌کشی‌ها، امتیاز مورد نیاز برای شرکت در آن قرعه‌کشی ثبت شده و زمان انجام این قرعه‌کشی نیز مشخص است. بنابر این کاربران تایید نهایی که در کارنامه خود به اندازه شرکت در یک قرعه‌کشی امتیاز دارند می‌توانند با کلیک بر روی گزینه در آن قرعه‌کشی شرکت نمایند و اگر امتیاز کافی ندارند، می‌توانند تا تاریخ مشخص شده، با پاسخ‌گویی به سوالات مطالب روزانه سایت تبیان که در انتهای مقالات بخش‌های مختلف وجود دارد و یا پاسخ‌گویی به سوالات روزانه و هفتگی که در صفحه اصلی سایت همراه با راهنما مطرح می‌شود، شرکت کرده و به ذخیره امتیاز آن بپردازند تا به حد نصاب لازم برسند.

* برای مشاهده قرعه‌کشی‌های دوره‌ای اینجا را کلیک کنید.

* برای مشاهده برندگان قرعه‌کشی‌های دوره‌ای و جستجوی نام خودتان اینجا را کلیک کنید.

* برای دیدن آمار امتیاز اعضا اینجا را کلیک کنید.

وقتی وارد صفحه کارنامه خود شدید، با کلیک بر روی هر یک از گزینه‌ها (مانند امتیازات به دست آمده از مسابقات و یا شرکت در قرعه‌کشی‌ها) می‌توانید به تمام جزییات شرکت در مسابقات خود و پاسخ‌های صحیح و تصحیح و یا عدم تصحیح و یا قرعه‌کشی‌هایی که شرکت نموده‌اید، دسترسی داشته باشید.

صفحه رسمی بخش مسابقات و سرگرمی سایت تبیان در شبکه اجتماعی

برای اطلاع از مسابقات تبیان، کلیک نمایید.


باشگاه کاربران تبیان - بخش مسابقات و سرگرمی