تبیان، دستیار زندگی
حمید درخشان پس از پیروزی مقابل استقلال در نشست خبری که از ساعت 18:22 دقیقه آغاز شد، اظهار داشت: تسلیت می گویم بار دیگر بابت درگذشت مظلومی. یکی از بازیکنان اسطوره استقلال و تبریک می گویم هفته بسیج را. بازی خیلی خوبی هر دو تیم انجام دادند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مقابل استقلال دنبال بازی بودیم، نه ضربات ایستگاهی

درخشان: می‌توانستیم با گل‌های بیشتری استقلال را ببریم

حمید درخشان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی 79 گفت: در این بازی می توانستیم با گل‌های بیشتری استقلال را شکست دهیم.

حمید درخشان پس از پیروزی مقابل استقلال در نشست خبری که از ساعت 18:22 دقیقه آغاز شد، اظهار داشت: تسلیت می گویم بار دیگر بابت درگذشت مظلومی. یکی از بازیکنان اسطوره استقلال و تبریک می گویم هفته بسیج را. بازی خیلی خوبی هر دو تیم انجام دادند.

وی ادامه داد: بازیکنان در گل اول تمرکز نداشتند و غافلگیر شدیم و گل خوردیم اما به اعتقاد من چیزی از شایستگی بازیکنان ما کم نکرد.در بین دو نیمه دستور تاکتیکی دادیم. خیلی تلاش کردند بازیکنان . بازی روانی در نیمه دوم انجام دادیم.

درخشان تاکید کرد: به خاطر بی تجربگی عالیشاه 10 نفره شدیم و فشار روی تیم ما زیاد شد، اما خوشحالم که بچه ها با تمام توان بازی کردند. این پیروزی را تقدیم به هواداران می کنم و دست بازیکنان را می بوسم که جنگیدند و پر تلاش ظاهر شدند.

وی در پاسخ به این سوال که هواداران یاد پیروزی 10 نفره با سه گل افتادند که گفت: ما تمرینات خوبی انجام دادیم. در بازی های گذشته فرصت های خوبی از دست می دادیم و کلافه بودم. در این بازی خوشبختانه فرصت هایی که داشتیم خوب استفاده کردیم و تیم بزرگی مثل استقلال را بردیم. تدابیری داشتیم که به بازی برگشتیم. حضور طارمی کمک کرد و چیزهایی که از این بازیکن خواستم عمل کرد.می توانستیم گل های بیشتری بزنیم، اما راضی ام که 3 امتیاز گرفتیم و جای تشکر دارد.

درخشان: من به صراحت به شما می گویم که تیم من روی مهره نمی چرخد و تیمی است که همه در حال زحمت هستند و پیام یکی از آنهاست.ما مهره ای نداریم که بنای آن روی او بچرخد و به چیز دیگری فکر نمی کنیم

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه لیست تیم چند بار تغییر کرد گفت: چه کسی این را گفته است. لیست من قبل از جلسه فنی و همانی که اعلام کردم همان بود و تغییر نکرد و نمی دانم این حرف ها از کجا می آید. بازیکنی که 10 روز تمرین کرده چطور می تواند لیست من تغییر کند.

درخشان در ارتباط با اینکه پرسپولیس حاشیه های زیادی داشته و فکر می کنید بعد از این برد از حاشیه خارج می شوند یا نه، گفت: ما حاشیه ای نداشتیم. این سوالی که می پرسید در نشست خبری قبلی هم مطرح شد. من به صراحت می گویم آرامشی که در تمرینات بوده کمک کرده موفق شویم. خیلی کار داریم برای قهرمان شدن و باید خیلی اصلاح کنیم و تیم راتقویت کنیم تا روند رو به صعود داشته باشیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه رکورد نباختن را حفظ کردی مقابل استقلال گفت: اصلا دنبال رکورد نیستم چون فوتبال قابل پیش بینی نیست. می خواهیم هفته به هفته بهتر شویم. دو ساعت قبل و بعد از تمرین می روم و دنبال رکورد نیستم و فقط موفقیت پرسپولیس مهم است.

وی در مورد غیبت پیام صادقیان و تاثیر این بازیکن در پرسپولیس اظهار داشت: این سوالی که شما کردید خیلی مهم است. من از دکتر خانبانی خواستم با بازیکنان بحث روانی داشته باشد. می دانستم پیام بازیکن خوبی است و بازیکن خوبی را از دست دادیم و من به صراحت به شما می گویم که تیم من روی مهره نمی چرخد و تیمی است که همه در حال زحمت هستند و پیام یکی از آنهاست.ما مهره ای نداریم که بنای آن روی او بچرخد و به چیز دیگری فکر نمی کنیم.

درخشان در مورد اینکه مثلث ها و مربع های زیادی در بازی امروز داشت عنوان کرد: اگر شما تمریناتمان را ببینید همین است و از همه فضا استفاده می کنیم. نگاه ما این است که زود به گل برسیم و امروز هم این اتفاق افتاد، ما نه ایستگاهی نزدیم نه سانتر از جناحین.دنبال این هستیم که توپ را به کنار ببریم و ارسال کنیم و گل اول ما روی ارسال جناح چپ ما بود و باید در جریان بازی استفاده کنیم و خوشبختانه امروز توانستیم ببریم.

درخشان در مورد اینکه با این برد بدشانسی تمام می شود یا نه، گفت: نه چه کسی این حرف را می زند. قرار نیست در فوتبال همه موقعیت ها گل شود. وقتی گل می زنیم برنده می شویم و نزنیم نمی شویم. شاید 10 موقعیت گیر ما بیاد اما نتوانیم گل بزنیم. ما باید از فرصت ها خوب استفاده کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه شاید در حذفی هم با استقلال بازی کنید گفت: معلوم نیست در حذفی چه کسی برنده شود.

بخش ورزشی تبیان