تبیان، دستیار زندگی
یک سوپرایز: خریدارانی که سیم کارتشان را تا پایان پاییز 93 فعال کنند یک هدیه ویژه دریافت خواهند کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فرصتی بی نظیر برای خرید سیم کارت دائمی

همراه اول

پرستیژ  و تشخص برای همه آدمها مهم است. احتمالا در ذات ماست: به ظاهرمان توجه می کنیم، مبادی آداب هستیم و در انتخاب کلمات ظرافت و دقت به خرج می دهیم.

کم سن و سال تر که بودیم لباسهای تین ایجری  می پوشیدیم و موبایلهایی با سیم کارت اعتباری به دست می گرفتیم و شارژ می خریدیم. مناسب حال آن روزهایمان بود.

اما روزی می رسد  که می خواهیم وارد بازار کار شویم ، گفتار و رفتارمان عوض می شود، نیازهایمان تغییر می کند؛ به یک سیم کارت دائمی معتبر هم نیاز داریم. چرا؟ چون می خواهیم جدی گرفته شویم.

چه سیم کارتی مناسب ماست؟ نیاز به دیتا داریم تا تصمیم بگیریم. آمار می گوید حاکم بلامنازع در بازار سیم کارتهای دائمی،  همراه اول است. حتی بازار خرید و فروش این سیم کارتها به چند برابر قیمت رسمی هم داغ داغ است. سیم کارتهایی که رنج شماره هایشان با 091 شروع می شود و معروفترین آنها 0912 است.

حال بر اساس طرح «فروش محدود سیم کارتهای دائمی همراه اول» خرید سیم کارت راحت شده است.  کافی است به مراکز معتبر شامل دفاتر خدمات ارتباطی و فروشگاههای زنجیره ای همراه اول برویم و با قیمت مصوب 165.600 یک سیم کارت دائمی بخریم. این مراکز هزینه های اضافه به ما تحمیل نمی کنند فقط 165.600 تومان.

البته در این طرح خرید سیم کارت هم تسهیل شده است. چطور؟ لازم نیست تمام مبلغ 165.600 را یکجا بپردازید. می توانید 20.000 تومان پرداخت کنید و صاحب سیم کارت شوید و تا پایان سال 93 نیز فرصت دارید تا سیم کارت  خریداری شده را فعال کنید. هنگام فعال سازی نیز  مابه التفاوت یعنی مبلغ 145.600 تومان را می پردازید.

و یک سوپرایز:  خریدارانی که سیم کارتشان را تا پایان پاییز 93 فعال کنند یک هدیه ویژه دریافت خواهند کرد. چه هدیه ای؟  اگر سیم کارت دائمی خریداری شده در پاییز امسال (تا پایان آذر ماه) فعال شود، مالک سیم کارت از 30% تخفیف در تمام مکالمات با خطوط تلفن ثابت و همراه اول برخوردار خواهد شد. لذا یک پیشنهاد اقتصادی این است که برای خرید شماره های جذاب تر و بهره مندی از هدیه پاییزی همراه اول هر چه سریعتر به دفاتر خدمات ارتباطی و فروشگاههای همراه اول مراجعه کنیم. فرصتها مانند ابر می گذرند.