تبیان، دستیار زندگی
در ادامه رقابتهای چهارمین دوره بازیهای ساحلی، نمایندگان ایران موفق به کسب 1 مدال طلا در کشتی و 2 مدال نقره و برنز در کوراش شدند تا جمع مدالهای ایران را به عدد 13 برسانند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چهارمین دوره بازیهای ساحلی_تایلند؛

ایران و مقام ششم بازی های ساحلی


در ادامه رقابتهای چهارمین دوره بازیهای ساحلی، نمایندگان ایران موفق به کسب 1 مدال طلا در کشتی و 2 مدال نقره و برنز در کوراش شدند تا جمع مدالهای ایران را به عدد 13 برسانند.

ایران

در این رقابت ها کامران حسینی در کشتی ساحلی طلا گرفت، هادی قدیمی در کوراش نقره گرفت و الیاس علی اکبری دیگر نماینده کشورمان موفق به کسب مدال برنز شد تا جمع مدال های ایران به عدد 13 برسد و بعد از کشورهای تایلند، مغولستان، قزاقستان، امارات و ژاپن در مجموع تا لحظه تنظیم خبر با 3 مدال طلا، 6 نقره و 4 برنز در رده ششم جدول رده بندی مدال ها قرار گیرد.

در رشته شامبو یوسف کریمیان برنز و احسان کریمیان نقره در جوجیتسو احمدرضا عیدی، امیر حسین خادمیان و محمد منصوری داور نقره و علی اصغر دوکوهکی و ایرج امیر خانی برنز گرفتند.

در فوتوالی نایب قهرمان شده و نقره گرفتیم. در کشتی ساحلی کامران حسینی و محمد نادری طلا گرفتند و در رشته کوراش قنبرعلی قنبری طلا گرفت، هادی قدیمی نقره و الیاس علی اکبری برنزی شد تا 13 مدال آور کشورمان باشند.

اسکواش، جوجیتسو، سامبو، فوتوالی، صخره نوردی، فوتبال، دو گانه، کوراش، کشتی، والیبال، سپک تاکرا، سه گانه، اسکیت، موی تای، واترپلو، کبدی،دوومیدانی و بدنسازی تیمهای اعزامی کشورمان به این رقابتها می باشند.

در رشته شامبو یوسف کریمیان برنز و احسان کریمیان نقره در جوجیتسو احمدرضا عیدی، امیر حسین خادمیان و محمد منصوری داور نقره و علی اصغر دوکوهکی و ایرج امیر خانی برنز گرفتند

چهارمین دوره بازیهای ساحلی آسیایی چهارم آذرماه با برگزاری مراسم اختتامیه در استادیوم اصلی شهر پوکت خاتمه خواهد یافت.

شایان ذکر است در نخستین دوره بازیهای ساحلی آسیایی 2010 اندونزی کشورمان مدالی کسب نکرد.

در دومین دوره بازیهای ساحلی مسقط عمان 2012 کاوران ورزشی ایران موفق به کسب دو مدال برنز فوتبال و کبدی شده بود.

در سومین دوره بازیهای ساحلی 2012 هایانگ چین کاروان ورزشی ایران در دو رشته فوتبال و کبدی دو مدال طلا کسب کرده بود.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت المپیک