تبیان، دستیار زندگی
توصیه می کنیم برای مقابله با این سرطان در فنجان چای تان آب لیموترش بچکانید و میل کنید. روزانه مصرف دو فنجان از این چای شما را تا حد زیادی از ابتلا به سرطان مصون می سازد.
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

چای با طعم لیموترش: برای مقابله با سرطان تخمدان


توصیه می‌کنیم برای مقابله با این سرطان در فنجان چای‌تان آب لیموترش بچکانید و میل کنید. روزانه مصرف دو فنجان از این چای شما را تا حد زیادی از ابتلا به سرطان مصون می‌سازد.

چای و لیمو

نوشیدن روزانه دو فنجان چای با لیموترش خطر ابتلا به سرطان تخمدان را 30 درصد کاهش می‌دهد به خاطر اینکه همین نوشیدنی به ظاهر ساده حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی بالایی است.

متاسفانه سالانه هزاران مورد ابتلا به سرطان تخمدان در هر کشوری ثبت می‌شود. این بیماری به سختی قابل درمان است.

محققان برای درک بهتر مکانیسم تشکیل تومور، 171940 پرستار را در یک دوره ی زمانی بین 16 تا 22 سال تحت نظر گرفتند.

در این دوره 723 مورد سرطان تخمدان تشخیص داده شد. هر 4 سال این خانم‌ها به سوال‌هایی در خصوص عادت‌های غذایی شان پاسخ می‌دادند.

محققان با بررسی این پاسخنامه‌ها مشاهده کردند خانم‌هایی که روزانه دو فنجان چای با لیموترش میل کرده‌اند به میزان 31 درصد کمتر در معرض این سرطان قرار گرفته اند.

توصیه می‌کنیم برای مقابله با این سرطان در فنجان چای‌تان آب لیموترش بچکانید و میل کنید. روزانه مصرف دو فنجان از این چای شما را تا حد زیادی از ابتلا به سرطان مصون می‌سازد

اگر دنبال دلیل آن هستید باید بگوییم که این خاصیت فوق‌العاده در نتیجه‌ی وجود فلاوونوئیدهایی است که نه تنها در چای(به خصوص چای سیاه) بلکه در مرکبات یا انگور نیز وجود دارد که خاصیت محافظتی در برابر پیشرفت سلول‌های سرطانی دارد.

توصیه می‌کنیم برای مقابله با این سرطان در فنجان چای‌تان آب لیموترش بچکانید و میل کنید. روزانه مصرف دو فنجان از این چای شما را تا حد زیادی از ابتلا به سرطان مصون می‌سازد.

ترجمه: فاطمه مهدی پور

بخش تغذیه و آشپزی تبیان


منبع: rtl

مطالب مرتبط:

چای و پرتقال، دشمنان سرطان رحم

آب‌لیمو در چای بریزیم یا نریزیم؟

اثر شگفت انگیز لیمو بر چای سبز

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.