تبیان، دستیار زندگی
استراتژی سئو در طول چند سال گذشته تغییر بسیاری کرده است. با چنین تمرکز زیادی در حال حاضر در جذب برند با کیفیت بالا اشاره دارد که نیازمند به گرفتن وب سایت های دیگری که در مورد شما صحبت می کند، است. ایجاد این شایعه نیاز به یک رویکرد روابط عمومی، و کسی دارد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

4 دلیل برای الحاق ترکیب استراتژی های سئو و روابط عمومی

عادل میرشاهی

استراتژی سئو در طول چند سال گذشته تغییر بسیاری کرده است. با چنین تمرکز زیادی در حال حاضر در جذب برند با کیفیت بالا اشاره دارد که نیازمند به گرفتن وب سایت های دیگری که در مورد شما صحبت می کند، است. ایجاد این شایعه نیاز به یک رویکرد روابط عمومی، و کسی دارد که بتواند استدلال کند که روابط عمومی نیاز دارد که بخش «جدیدی» از تاریخ موتور جستجو بهینه سازی باشد.

Dictionary.com روابط عمومی را به عنوان «اسم» تعریف می کند:

1. اقدامات یک شرکت، فروشگاه، دولت، فرد، و غیره، در ترویج حسن نیت بین خود و مردم، جامعه، کارکنان، مشتریان، و غیره.

2. هنر، تکنیک، و یا حرفه ترویج حسن نیت.

استراتژی سئو در طول چند سال گذشته تغییر بسیاری کرده است. با چنین تمرکز زیادی در حال حاضر در جذب برند با کیفیت بالا اشاره دارد که نیازمند به گرفتن وب سایت های دیگری که در مورد شما صحبت می کند، است. ایجاد این شایعه نیاز به یک رویکرد روابط عمومی، و کسی دارد که بتواند استدلال کند که روابط عمومی نیاز دارد که بخش «جدیدی» از تاریخ موتور جستجو بهینه سازی باشد.

در اینجا چهار دلیل مبنی بر این که چرا شما باید استراتژی سئو و روابط عمومی را ترکیب کرده و به سمت جلو حرکت کرده و پیش روی کنید:

1. محتوا با کیفیت بالا شما را در کسب لینک ها کمک می کند.

هنگام ایجاد یک کمپین روابط عمومی، آن قطعه از محتوا که شما در حال ارسال به مخاطبین رسانه هستید باید شگفت انگیز باشد. عنوان باید فورا توجه مخاطب را به خود جلب کرده و بدنه محتوا نیازمند این هست که خواننده را در خودش غرق کند. خروجی رسانه ها در تمام طول روز دیده می شوند، پس زمانی طول می کشد که یک قطعه بسیار خوبی از محتوا مخاطب را جذب نموده و منجر می شود که آنها به شما یادآوری کنند.

این رویکرد مشابه باید برای هر قطعه از محتوائی که شما تولید می کنید، در نظر گرفته شود، چه برای وبلاگ شما و چه برای یک کمپین برترجهت کسب لینک.

2. ارتباط روابط عمومی می تواند در جذب لینک های معتبر کمک کند .

روابطی که از طریق روابط عمومی ساخته شده آن روابطی است که سئو هم اظهار رضایت دارد. ارتباط فرضیه ها با روزنامه نگاران، خبرنگاران، و سردبیران می تواند به شما در به دست آوردن لینک ها از وب سایت های معتبری که مورد علاقه گوگل است، کمک کند. چند لینک از حجم وسیع وب سایت های مرجع یا معتبر به مراتب بیش از صدها لینک های هرزنامه ای که برای دستکاری جستجوی رتبه بندی صرفا ساخته شده اند، نگهداری می شوند.

3. اشارات نام تجاری معتبر یا «لینک های ضمنی» مهمتر خواهند شد همانطور که سئو پیشرفت می کند.

اگر یک نام تجاری محبوب است و تعداد زیادی از مردم در حال صحبت کردن در مورد آن هستند به این مفهوم نیست که آنها اشاره به سرتاسر وب داشته باشند، و ترجیحا لینک هایی داشته باشند؟ همانگونه که اشارات محبوب تر می شوند روابط عمومی قصد دارد که بیشتر در صحنه بازی حضور داشته باشد. هر چه بیشتر رسانه ها و وبسایت ها به ذکر برند شما بپردازند، اقتدار و اعتبار شما توسط موتورهای جستجو بیشتر دیده و مطرح می شود.

4. با استفاده از کمک های روابط عمومی می توان یک کمپین رسانه های اجتماعی را تقویت کرد.

به اشتراک گذاری مطالب خود در رسانه های اجتماعی کمک می کند تا در معرض دید بیشتر مردم قرار گیرید، که همچنین می تواند منتج به دریافت لینک ها بشوید، اما با استفاده از خط مشی روابط عمومی می توان موفقیت اجتماعی شما را به طور قابل توجهی تقویت کرد. شرکای صنعتی و دیگر اثرگذارنده ها را جهت به اشتراک گذاری مطالب خود در رسانه های اجتماعی، تحصیل کنید. وقتی که به درستی انجام شود منتج به رشد «اجتماعی نمایی» می شود، معرف محتوا و برند شما به مشتریان بالقوه جدید خواهد بود، به همان خوبی که خروجی ها می تواند پاداش شما، با یک لینک و یا برند مورد اشاره، باشد. ثبت پاندای گوگلروشن می سازد که اشارات برند، بیشتر از یک سیگنال در آینده خواهد بود.

سئو و روابط عمومی همیشه در نهاد خود باقی خواهند ماند، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید آنها را با هم ترکیب کنید و یک استراتژی بازاریابی آنلاین بسیار موثر خلق کنید که تولید کننده آن نتایجی است که گوگل دوست دارد، و متعاقب آن برای صاحبان سایت پاداش ساز است.

آیا تمایل دارید نکات روابط عمومی آنلاین هر هفته دریافت کنید؟ اطمینان حاصل کنید که شما در خبرنامه شارا ثبت نام کرده اید. نگاه ما به روابط عمومی در شارا نگاهی نو است که شما را با آخرین دستاوردهای صنعت روابط عمومی در جهان آشنا می کند. روابط عمومی سئو یا سئو پی آر آخرین حوزه روابط عمومی است که در دو سال اخیر فعالیت چشمگیری را در جهان داشته است. این حوزه در دایره المعارف آنلاین وبوپدیا، با نام روابط عمومی اینترنتی یا روابط عمومی اینترنتی نوین شناخته می شود.

منبع: شارا

تنظیم: هومن بهلولی