سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سایت فرهنگی اطلاع رسانی تبیان برای اولین بار طرح «عکس رایگان کاربران» را با محوریت انتشار مقالات این سایت با تصاویر کاربران محیط مجازی برگزار می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رایگان در آتلیه تبیان عکس بگیرید!

عکاسی

سایت فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان برای اولین بار طرح «عکس رایگان کاربران» را با محوریت انتشار مقالات این سایت با تصاویر کاربران محیط مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی، بخش خانواده ایرانی موسسه فرهنگی اطلاع‌رسانی تبیان این طرح را برای نخستین بار و با هدف مستندسازی تصاویر مقالات منتشر شده در سایت تبیان برگزار می‌کند.

این طرح با حضور اعضای خانواده بزرگ تبیان تهیه شده و در معرفی آن چنین آمده است:«خبر خبر برای کاربران محترم تبیان. اونایی که دوست دارن، مقالات سایت تبیان رو با عکس های خودشون ببینن و بخونن، دست به کار بشن! نه مسابقه ی عکاسیه و نه قراره شما عکسی برامون بفرستین. فقط اعلام آمادگی کنین و مهمان دوربین ما باشین تا با موضوعات مختلف از شما عکس های حرفه ای و آتلیه ای گرفته بشه! عکس هایی در موضوعات مختلف خانوادگی! البته منظورمون این نیست که اگر مجرد هستید و ازدواج نکردین، برای آتلیه تبیان اقدام نکنید. موضوعات ما اینقدر متنوع هستند که در هر سن و سال و موقعیتی می تونید اقدام کنید. پس همین امروز دست به کار بشید. اگر دوست دارید تنها، یا اگر مایلین کنار همسرتون، کنار فرزندان نوزاد تا جوونتون، کنار دوستان و حتی پدر بزرگا و مادربزرگاتون. ما می خوایم هر طور که بتونیم فرهنگ و گرمای یک جو خانوادگی رو به تصویر بکشیم، و برای این کار نیازمند همراهی شما هستیم. برای گرفتن عکس نیازی نیست شما کاری بکنین، تنها باید ثبت نام کنین تا با هماهنگی های بعدی تبیان و دوربین عکاسی اش سراغ تان بیاید و عکس های زیبا و به یادماندنی شما را به همراه خونواده های صمیمی و گرم تون ثبت و ضبط کنیم.»

علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و شرکت در این طرح به اینجا مراجعه نموده و مشخصات مورد نیاز را اعلام نمایند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین