سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017

عاشقانه‌ی آرام سوپراستار

جمشید عزیزم، با تمام وجود عاشقتم، رو راستم، بهت دروغ نمی‌گم، چاکرتم، آرزو می‌کنم خدا به من توانایی بده تا به تو خدمت کنم.....
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : ندا داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :
مشایخی

  شما بگویید در این روزگار چند درصد زوج های جوان و امروزی اینطوری به هم عشق می ورزند ؟

بعضی حرف‌ها، هست که اینقدر نشنیده ایم،فراموش کرده ایم. تقصیر زندگی است؟ ماشینی شدن؟مدرن شدن؟ ترافیک و آلودگی هوا؟ نمی دانم! شاید ....

 دنبال مقصر نباشیم، به قول بزرگی، به جای غر زدن به نداشته هایمان، دنبال راهی باشیم تا به داشته هایمان اضافه کنیم. اگر بعضی حرف‌ها، نگاه ها و دوست داشتن ها در روزمرگی مان گمشده، مقصر خودمان هستیم که نگفته هایمان را احتکار می کنیم برای روز مبادا آنهم در دنیایی که به لحظه ی دیگرمان اعتباری نیست. چهاردیواری خانه مان پر شده از حرف زدن های مدام غریبه هایی چون تلویزیون و چشم هایی که به جای نگاه در چشمان یکدیگر به همراه اول و دوم شان خیره می شوند!

دلمان غنج می رود برای یک عاشقانه‌ی آرام،از همان ها که حتی دیدن و شنیدنش از پشت جعبه ی هزار رنگ جادویی، حس خوبی به لحظه هایمان تزریق می کند.

اصلا گاهی باید بایستیم و نفس تازه کنیم .برای فردایی که نمی‌دانیم چقدر باید نفس نفس بزنیم تا پابه پای چرخ زندگی بدویم. گفتن و شنیدن بعضی حرف‌ها، مثل قرار گرفتن در از اتاق اکسیژن است. می‌شود عمیق نفس تازه کرد آن هم در شهری که می‌گویند آلاینده‌های هوا مهمان هر روز ریه‌هایمان شده‌اند.

 

خیلی سخت نیست، اصلا رسم گفتن و شنیدن این کلمات باعث می شود کنار هم آرامش بگیریم اما نمی گوییم و خودمان را از شنیدنش هم محروم می‌کنیم. آن وقت اگر دو نفر را ببینیم که بعد از نیم قرن حرف‌های عاشقانه‌شان ته نکشیده، حسرتشان را می‌خوریم!

این جملات را بخوانید:

جمشید عزیزم، با تمام وجود عاشقتم، رو راستم، بهت دروغ نمی‌گم، چاکرتم، آرزو می‌کنم خدا به من توانایی بده تا به تو خدمت کنم.....

 

عاشق ماندن، قواعد خود را دارد، گاهی باید آنقدر هنرمند باشی که جمع اضداد را در قلب و رفتارت حفظ کنی! از یک زبان محاوره ای ساده چون چاکرتم، خرج کنی تا اوج ادب و رفاقت چون به تو خدمت می کنم!

چقدر پیامک عاشقانه این روزها رد و بدل می شود، چقدر فیلم‌های دو آتیشه ساخته می شود، اما گاهی حرف‌ها،ی یک شریک 55 ساله که برای هر سال همراهی و شراکت چروکی بر صورتش افتاده، آنقدر به دلمان می‌نشیند که هوایی می شویم. دلمان می خواهد ما هم بعد از نیم قرن بتوانیم بگوییم شریک زندگی ام در مقام اول است و بچه ها با مقدار زیادی فاصله بعد از او در قلبم حضور دارند.

 

دوست داشتن، روراست بودن، دروغ نگفتن و خدمت کردن مواد اولیه ی این معجون عاشقانه بود که در دسترس همه ی ما قرار گرفت. حال تصمیم با خودمان است، بنشینیم و عشق های فراموش شده را گردن روزگار بیندازیم یا زیباترین احساسات را در چهار دیواری خانه خلق کنیم و یک عمر لذت آن را ببریم.

 

حالا شما بگویید در این روزگار چند درصد زوج‌های جوان و امروزی این طوری به هم عشق می‌ورزند ؟

 

برای تماشای فیلم اینجا کلیلک کنید


 

مشاوره
مشاوره
اگر در خصوص این موضوع سوالی داشتید، به مشاوره تبیان مراجعه نمایید .
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین