سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امیدوارم حاشیه ها دست از سر پرسپولیس بردارد و بتوانیم پرسپولیس را به جایی که هواداران انتظار دارند برسانیم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درخشان: به استقلال نمی بازم


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:امیدوارم حاشیه ها دست از سر پرسپولیس بردارد و بتوانیم پرسپولیس را به جایی که هواداران انتظار دارند برسانیم. 

حمید درخشان درباره حاشیه های اخیر پرسپولیس، مسایل مربوط به جاسوس تیم، حذف سپاهان از جام حذفی و برخی مسایل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

این روزها حاشیه های زیادی اطراف پرسپولیس است. از این همه حاشیه خسته نشده اید؟

پرسپولیس همیشه حاشیه دارد. حاشیه هم زیاد و کم ندارد وقتی هست، همیشه هست. اصل کار این است که حاشیه ای در کار نباشد اما به خاطر فرهنگ فوتبال ما و اینکه حرفه ای نیستیم این مسایل پیش می آید. یکسری بازیکن نمی دانند در کجا زندگی می کنند و در چه باشگاهی بازی می کنند. آنها باشگاه را هم به دردسر می اندازند.

درخشان

چه تدبیری برای مبارزه با این حواشی دارید؟

این مساله شخصی است و به بازیکنان ارتباط دارد. وقتی بازیکن نمی تواند با یکسری مسایل کنار بیاید سرمربی تیم باید جوابگو باشد. بازیکن هم چون با باشگاه قرارداد دارد و متعلق به باشگاهست بدیهی است که باشگاه به حاشیه برود. 

بعد از حرکت محمد عباس زاده مقابل کارگر بنه گز خیلی ها انتظار برخورد جدی با این بازیکن داشتند اما هیچ اتفاقی  نیفتاد.

این طور هم نیست. او در تمرینات شرکت می کند اما قطعا جریمه سنگینی برایش در نظر می گیریم. 

جاسوس تیم را پیدا کردید؟

در تلاش هستیم او را پیدا کنیم. کسی که این کارها را می کند شخصیت کوچک خود را می رساند. این عمل کاملا ناشایست است و چنین فردی به هیچ عنوان قابل احترام نیست. 

تیم سپاهان هم از جام حذفی کنار رفت تا پرسپولیس در صورت برد مقابل راه آهن حریف سرسختی نداشته باشد قبول دارید؟

جام حذفی میانبر بسیار خوبی برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیاست. در این مسیر هر چقدر حریفان ما حذف شوند خوب است. تیم سپاهان قابل احترام است اما نمی توانم بگویم از حذف این تیم خوشحال نیستم. هر چند که جام حذفی جام شگفتی هاست و برای رسیدن به فینال باید تلاش بسیار زیادی انجام دهیم. 

نقل قولی از حمیدرضا سیاسی رییس هیات مدیره باشگاه منتشر شده که او اعلام کرده شاید تا دربی رییس هیات مدیره پرسپولیس نباشد...

سیاسی هیچ وقت چنین حرفی نزده است. او گفته من تا بازی با استقلال دیگر مصاحبه ای انجام نمی دهم. کادر باشگاه کار خود را انجام می دهد و دیگر نمی خواهیم بیش از این برای تیم حاشیه درست شود. 

جام حذفی میانبر بسیار خوبی برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیاست. در این مسیر هر چقدر حریفان ما حذف شوند خوب است. تیم سپاهان قابل احترام است اما نمی توانم بگویم از حذف این تیم خوشحال نیستم. هر چند که جام حذفی جام شگفتی هاست و برای رسیدن به فینال باید تلاش بسیار زیادی انجام دهیم

به بازی با استقلال فکر کرده اید؟

فعلا نه. اولویت اول ما دیدار با سایپاست و فقط به این بازی فکر می کنیم. 

شما تنها پرسپولیسی هستید که تا به حال مقابل استقلال شکست نخورده اید. رکورد خود را حفظ می کنید؟

دوست ندارم درباره بازی با استقلال صحبت کنم چون زمان زیادی باقی مانده اما باید بگویم این رکورد حفظ می شود.

حرف پایانی؟

امیدوارم حاشیه ها دست از سر پرسپولیس بردارد و بتوانیم پرسپولیس را به جایی که هواداران انتظار دارند برسانیم. نهایت تلاش خود را برای موفقیت تیم خواهیم کرد و در این راه چیزی کم نخواهیم گذاشت.

بخش ورزشی تبیان


منبع: کاپ

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین