سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
طاهر علمی ، معاون پرورشی و فرهنگی مدیر کل آموزش وپرورش استان گفت: بیشتر استعداها و تواناییهای بالقوه دانش آموزان در برنامه های غیر رسمی شناسایی و شکوفا می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

روز پنج شنبه نقطه عطفی در شادابی و نشاط دانش آموزان است.

روز پنج شنبه نقطه عطفی در شادابی و نشاط دانش آموزان است


طاهر علمی ، معاون پرورشی و فرهنگی مدیر کل آموزش وپرورش استان گفت: بیشتر استعداها و تواناییهای بالقوه دانش آموزان در برنامه های غیر رسمی شناسایی و شکوفا می شود.


مراسم افتتاحیه کیفیت بخشی روزهای پنجشنبه ، با حضور معاون پرورشی استان ، مدیرو معاون پرورشی آموزش وپرورش ناحیه2 تبریزو جمعی از دانش آموزان و اولیای محترم در دبستان دخترانه ناموس ناحیه2 به عنوان پایلوت برگزار و به صورت آزمایشی به اجرا درآمد.

طاهر علمی معاون پرورش اداره کل آموزش وپرورش استان با تقدیر وتشکر از  عوامل برگزار کننده ای مراسم با شکوه گفت : این کار با هدف آشنایی دانش آموزان با سبک زندگی ایران اسلامی ، توجه به تفاوتهای فردی و نیازهای واقعی دانش آموزان ، شناسایی و پرورش و هدایت استعدادهای بالقوه و اتقاء و افزایش سطح فعالیتهای مهارتی دانش آموزان و در نهایت هدفمند سازی ارتباط مدارس، با مراکز فرهنگی و هنری صورت گرفته است.

روزهای پنجشنبه نقطه عطفی است در جهت ایجاد شادابی و نشاط در دانش آموزان ، این دانش آموزان که در این ایام فارغ از درس و مشق هستند می توانند ضمن بازی و کار به همراه معلمان و مربیان خود روش و مهارتهای زندگی را بهتر یاد بگیرند.

وی ادامه داد:  روزهای پنجشنبه نقطه عطفی است در جهت ایجاد شادابی و نشاط در دانش آموزان ، این دانش آموزان که در این ایام فارغ از درس و مشق هستند می توانند ضمن بازی و کار به همراه معلمان و مربیان خود روش و مهارتهای زندگی را بهتر یاد بگیرند.

معاون پرورشی استان در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد: اگر بخواهیم روزهای پنجشنبه را غنی سازیم باید از خانه شروع کنیم چرا که معلم اصلی دانش آموزان پدر و مادرشان هستند که نقش مهمی در تعلیم وتربیت خانواده ها دارند و اینها هستند که نشاط و شادابی را از خانواده به مدرسه انتقال می دهند.


منبع: خبر گزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین