سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدافع برزیلی بارسلونا با مسئولان باشگاه منچستریونایتد به توافق رسید و قرارداد مقدماتی خود با این باشگاه انگلیسی را امضا کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

قرارداد انتقال دنی آلوز به منچستریونایتد امضا شد


مدافع برزیلی بارسلونا با مسئولان باشگاه منچستریونایتد به توافق رسید و قرارداد مقدماتی خود با این باشگاه انگلیسی را امضا کرد.

دنی الوز

بنا بر ادعای مدیربرنامه های مدافع برزیلی تیم بارسلونا، دنی آلوز برای انتقال به منچستریونایتد با مدیران این باشگاه به توافق کامل رسیده است و به زودی این بازیکن نیوکمپ را به مقصد اولدترافورد ترک خواهد کرد.

روزنامه انگلیسی دیلی استار با انتشار گزارشی در این زمینه نوشت: توافق ها با دنی آلوز برای حضورش در منچستریونایتد نهایی شده و پس از اتمام قرارداد این بازیکن با بارسلونا که تابستان آینده به پایان خواهد رسید، بازیکن برزیلی به جمع شیاطین سرخ ملحق خواهد شد. البته این خبر به نقل از فرانکویس گالاردو، مدیر رسمی بازیکن در فیفا اعلام شده است.

آلوز علاوه بر منچستریونایتد از تیم های چلسی، منچسترسیتی و آرسنال هم پیشنهادهای جدی داشت، اما تیم فان خال را به سایرین ترجیح داد.

گالاردو در این زمینه گفت: آلوز تابستان سال آینده بارسلونا را ترک خواهد کرد چرا که امضای مقدماتی با باشگاه منچستریونایتد به امضا رسیده و این بازیکن از سال آینده بازیکن تیم انگلیسی است.

بخش ورزشی تبیان

منبع: دیلی استار

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین