سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
خبر خبر برای کاربران محترم تبیان .اونایی که دوست دارن ، مقالات سایت تبیان رو با عکس های خودشون ببینن و بخونن ، دست به کار بشن!
عکس نویسنده
عکس نویسنده
نویسنده : ندا داودی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رایگان در آتلیه تبیان عکس بگیرید!

عکس

خبر خبر برای کاربران محترم تبیان . اونایی که دوست دارن، مقالات سایت تبیان رو با عکس های خودشون ببینن و بخونن، دست به کار بشن!

نه مسابقه ی عکاسیه و نه قراره شما عکسی برامون بفرستین. فقط اعلام آمادگی کنین و مهمان دوربین ما باشین تا با موضوعات مختلف از شما عکس های حرفه ای و آتلیه ای گرفته بشه!

عکس هایی در موضوعات مختلف خانوادگی! البته منظورمون این نیست که اگر مجرد هستید و ازدواج نکردین، برای آتلیه تبیان اقدام نکنید. موضوعات ما اینقدر متنوع هستند که در هر سن و سال و موقعیتی می تونید اقدام کنید.

 

پس همین امروز دست به کار بشید. اگر دوست دارید تنها، یا اگر مایلین کنار همسرتون ، کنار فرزندان نوزاد تا جوونتون ، کنار دوستان و حتی پدر بزرگا و مادربزرگاتون.

ما می خوایم هر طور که بتونیم فرهنگ و گرمای یک جو خانوادگی رو به تصویر بکشیم ، و برای این کار نیازمند همراهی شما هستیم.

برای گرفتن عکس نیازی نیست شما کاری بکنین، تنها باید ثبت نام کنین تا با هماهنگی های بعدی تبیان و دوربین عکاسی اش سراغ تان بیاید و عکس های  زیبا و به یادماندنی شما را به همراه خونواده های صمیمی و گرم تون ثبت و ضبط کنیم .

 

برای ثبت نام مشخصات خود ، مانند سن و سال و جنسیت و اینکه با چه افرادی آمادگی برای عکس گرفتن دارید ، رو به آدرس khanevade@tebyan.com بفرستید. راستی شماره تماس فراموش نشه! تا در اولین فرصت باشما تماس بگیریم.

بخش خانواده ایرانی تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین