سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
كیسه ای كه جان كری در فرودگاه قاهره به همراه داشت..كیسه ای كه جان كری در فرودگاه قاهره به همراه داشت..انتشار تصویر وزیر خارجه آمریکا با یک کیسه پلاستیکی در فرودگاه قاهره، موجی از تمسخر و کنایه ها را در میان کاربران مصری شبکه های اجتماعی به راه انداخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جان کری چه در "کیسه" داشت؟+تصاویر


كیسه ای كه جان كری در فرودگاه قاهره به همراه داشت..كیسه ای كه جان كری در فرودگاه قاهره به همراه داشت..انتشار تصویر وزیر خارجه آمریکا با یک کیسه پلاستیکی در فرودگاه قاهره، موجی از تمسخر و کنایه‌ها را در میان کاربران مصری شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت.

جان کری

عکسی از جان کری وزیر خارجه آمریکا که برای شرکت در کنفرانس بازسازی غزه به مصر سفر کرده بود، منتشر شده است که وی را در حال حمل یک کیسه پلاستیکی نشان می دهد؛ انتشار این عکس با موج تمسخر مصری ها در شبکه های اجتماعی منجر شده است.

روزنامه القدس العربی در این خصوص نوشت: بر روی کیسه پلاستیکی جان کری، نشان تجاری فروشگاه های زنجیره ای (سیف وی) آمریکا حک شده است و انتشار این تصویر در شبکه اجتماعی تویتر با عنوان، "در کیسه جان کری چیست؟"، اظهارنظرهای متفاوت کاربران را در پی داشت. مصری های عضو تویتر در پاسخ، یادداشت هایی از این دست نوشتند:

جان کری

- کیسه کری حامل قرص های خواب آور برای حکام عرب است!

- این کیسه حاوی ساندویچ است!

- دیپلماتی که به نمایندگی از کشورش با کیسه پلاستیکی به سوپر مارکت های "سیف وی" می رود.

- با توجه به بازرسی قبلی در مصر، لوازم شخصی خود را در این کیسه قرار داده تا هنگام بازرسی بعدی در قاهره با مشکل مواجه نشود.

بخش سیاست تبیان

منبع : جهان نیوز
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین