سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
به همت دفتر موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان یزد و همکاری بنیاد بین المللی غدیر استان یزد مسابقه « غدیر سرچشمه توحید» به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

برگزاری مسابقه « غدیر سرچشمه توحید»

مسابقه پیامکی، غدیر سرچشمه توحید

به همت دفتر موسسه فرهنگی و اطلاع‌ رسانی تبیان یزد و همکاری بنیاد بین المللی غدیر استان یزد مسابقه « غدیر سرچشمه توحید» به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، مهندس حسین عارف منش، مدیر موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان یزد، اعلام کرد: این مسابقه به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار شده و تا پایان روز30 مهرماه ادامه دارد و شرکت برای عموم مخاطبین از سراسر کشور آزاد است.

وی از چگونگی و نحوه برگزاری مسابقه خبر داد و گفت: مسابقه به دو صورت اینترنتی و پیامکی برگزار خواهد شد. مسابقه اینترنتی بر روی سایت تبیان یزد به آدرس tebyanyazd.ir منتشر شده است.

مسابقه پیامکی نیز به این صورت می باشد که گزینه الف را عدد 1 و گزینه ب عدد 2 و گزینه ج عدد 3 لحاظ شود و در نهایت با توجه به تعداد سوالات می بایست جواب مسابقه به صورت یک عدد 30 رقمی به شماره پیامک 300070020000 ارسال شود.

عارف منش افزود: به 18 نفر از شرکت کنندگان مسابقه که به حداقل 26 سوال جواب صحیح بدهند به قید قرعه جوایز نفیس فرهنگی از طرف بنیاد بین المللی غدیر استان یزد اهدا خواهد شد.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت تبیان یزد مراجعه فرمایند.

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین