سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حضور ناگهانی فرهاد مجیدی در فدراسیون فوتبال موجب شد تا بار دیگر شایعه حضور او در کادر فنی تیم ملی مطرح شود اما مسولان فدراسیون این خبر راتایید نکردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دلیل حضور فرهاد مجیدی در فدراسیون فوتبال چه بود؟


حضور ناگهانی فرهاد مجیدی در فدراسیون فوتبال موجب شد تا بار دیگر شایعه حضور او در کادر فنی تیم ملی مطرح شود اما مسولان فدراسیون این خبر راتایید نکردند.

مجیدی

فرهاد مجیدی ظهر روز دوشنبه نشست نیم ساعته‌ای را در محل فدراسیون فوتبال برگزار کرد. حضور توامان مهدی تاج و علی کفاشیان در فدراسیون این شائبه را به وجود آورد که قرار است پس از جام ملت های آسیا مجیدی به کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران اضافه شود. اما رئیس فدراسیون در گفتگو با خبرنگاران حاضر مقابل فدراسیون فوتبال مدعی شد این نشست برای یک کار اداری بود و از سوی دیگر تاج مطرح کرد یک نشست صرفا دوستانه بود و ربطی به فوتبال نداشت!

پیش از این کارلوس کی‌روش در مراسم معارفه علی کریمی خبر از حضور یک مهره جوان در کادر فنی تیم ملی داده بود و از همان روز گمانه زنی ها در مورد نام این فرد آغاز شد.

اما دلیل نشست فرهاد مجیدی چه بود، آیا او مدرک مربیگری خود را که گفته می‌شود در انگلستان اخذ کرده به کمیته آموش فدراسیون فوتبال آورده بود؟ دکتر احسانی رئیس کمیته آموزش در این مورد گفت: در لحظه ورود مجیدی به فدراسیون فوتبال، من  آنجا حضور نداشتم و نمی‌دانم دلیل اصلی حضور او چه چیز بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مجیدی برای تحویل مدرک مربیگری اش آمده بود، اظهار کرد: چنین قراری ما با او نداشتیم اما اگر به صورت سرزده مدارکش را هم به فدراسیون آورده باشد من از آن بی اطلاعم و باید مجددا به محل کارم برگردم تا ببینم مجیدی چیزی برای ما آورده است یا نه.

پیش از این کارلوس کی‌روش در مراسم معارفه علی کریمی خبر از حضور یک مهره جوان در کادر فنی تیم ملی داده بود و از همان روز گمانه زنی ها در مورد نام این فرد آغاز شد

دکتر احسانی در مورد وضعیت علی کریمی نیز تصریح کرد: در مورد مدرک مربیگری کریمی توضیحات لازم را پیش از این دادم. به علی کفاشیان هم اعلام کردم نمی‌شود به همین زودی مدرک B را برای کریمی گرفت چرا که او باید ابتدا در دوره C ثبت نام کند و تازه یکسال پس از طی کردن این دوره جواز حضور در دوره B آسیا را پیدا می‌کند.

رئیس کمیته آموزش در پایان گفت: من به رئیس فدراسیون فوتبال توضیح دادم و باز هم می‌گویم بهترین کار این است که کریمی با توجه به سابقه حضورش در بایرن مونیخ به آلمان برود و آنجا مدرک مربیگری اش را بگیرد. البته اگر بخواهد در ایران مراحل پیش رو را پشت سر بگذارد کمیته آموزش همکاری لازم را با توجه به شرایطش با وی انجام می‌دهد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین