سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مهدی خدابخشی هوگوپوش وزن 80 کیلوگرم تیم ملی با شکست نماینده ازبکستان به مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پانزدهمین مدال طلا بر سینه خدابخشی درخشید


مهدی خدابخشی هوگوپوش وزن 80 کیلوگرم تیم ملی با شکست نماینده ازبکستان به مدال طلای بازی‌های آسیایی اینچئون رسید.

مهدی خدابحشی

یازدهمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون در حالی پیگیری می‌شود که دومین روز از مسابقات تکواندو با برگزاری رقابت های اوزان 46- و 57- کیلوگرم بانوان و 80- و 87+ کیلوگرم مردان در استادیوم "کانگوا دالمنز" اینچئون کره جنوبی برگزار شد.

مهدی خدابخشی نماینده وزن 80-  ایران "بهادر آریه" از نپال (16 بر صفر) و "هیدونری اباتا" از ژاپن (5 بر یک) را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی  در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها "فرخود نگمادوف" از تاجیکستان را پیش رو داشت که توانست با نتیجه 7 بر 2 به برتری دست پیدا کند و راهی مرحله فینال شود.

خدابخشی برای کسب مدال طلا با "ماکسیم رافالوویچ" از ازبکستان مبارزه کرد و با شکست حریف خود با نتیجه 5 بر یک  به مدال طلا رسید. خدابخشی پانزدهمین‌ مدال طلای کاروان ایران را کسب کرد.

یازدهمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی اینچئون در حالی پیگیری می‌شود که دومین روز از مسابقات تکواندو با برگزاری رقابت های اوزان 46- و 57- کیلوگرم بانوان و 80- و 87+ کیلوگرم مردان در استادیوم "کانگوا دالمنز" اینچئون کره جنوبی برگزار شد

امروز سجاد مردانی تکواندوکار وزن 87+ کیلوگرم کشورمان در نخستین گام و در فینالی زود هنگام به مصاف "چولهو جو" از کره جنوبی (قهرمان جهان در سال 2011 و نایب قهرمان آسیا در سال 2014) رفت و در راند طلایی نتیجه را واگذار کرد و از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازماند. سمانه شش پری نماینده وزن 57 کیلوگرم تیم ملی تکواندو بانوان نیز با شکست مقابل نماینده کره جنوبی از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت المپیک

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین