سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم فوتبال پاری سن ژرمن با وجود اینکه زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی خود را در اختیار نداشت در دیدار که 5 گل داشت موفق شد رقیب قدرتمند اسپانیایی خود را شکست دهد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

پاری سن ژرمن برتر از بارسا


تیم فوتبال پاری سن ژرمن با وجود اینکه زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سوئدی خود را در اختیار نداشت در دیدار که 5 گل داشت موفق شد رقیب قدرتمند اسپانیایی خود را شکست دهد.

پاری سن ژرمن و بارسا

داوید لوئیز در دیداری که در پایان آن به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد ستاره پاری سن ژرمن بود تا این تیم فرانسوی در یک شب رویایی با نتیجه 3 بر 2 بارسلونا را شکست دهد.در این بازی لوئیز انریکه سرمربی بارسلونا ترکیب جرمی متیو و خاویر ماسکرانو را که در 7 دیدار قبلی این فصل هیچ گلی دریافت نکرده بود در خط دفاعی خود قرار داد. اما در غیاب جرارد پیکه بلند قامت پاری سن ژرمن بالاخره بعد از 11 ساعت و 21 دقیقه دروازه بارسا را باز کرد.

داوید لوئیز روی ارسال لوکاس در دقیقه 10 دروازه بارسا را باز کرد. اما تنها دو دقیقه بعد لیونل مسی روی پاس اینیستا نتیجه را به تساوی کشاند تا شصت و هشتمین گل خود در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر رسانده باشد.در ادامه و در دقیقه 26 بود که مارکو وراتی باز هم برای پاری سن ژرمن گل زد و باز هم نماینده فرانسه را پیش انداخت. نیمه نخست با پیروزی 2 بر یک پاری سن ژرمن به پایان رسید اما در آغاز نیمه دوم این تیم میزبان بود که باز هم به حملات خود ادامه داد تا در دقیقه 54 بلیز ماتوئیدی گل سوم را برای این تیم به ثمر رساند.

تنها دو دقیقه بعد نیمار اختلاف را برای بارسلونا به حداقل رساند. اما تلاش آبی و اناری ها برای عبور از خط دفاعی نماینده فرانسه با درخشش داوید لوئیز در سی و چند دقیقه باقی مانده سودی نداشت تا پاری سن ژرمن علاوه بر کسب پیروزی 3 بر 2 در این بازی رکورد شکست ناپذیری خود در رقابتهای اروپایی در ورزشگاه خانگی را به 30 بازی برساند

تنها دو دقیقه بعد نیمار اختلاف را برای بارسلونا به حداقل رساند. اما تلاش آبی و اناری ها برای عبور از خط دفاعی نماینده فرانسه با درخشش داوید لوئیز در سی و چند دقیقه باقی مانده سودی نداشت تا پاری سن ژرمن علاوه بر کسب پیروزی 3 بر 2 در این بازی رکورد شکست ناپذیری خود در رقابتهای اروپایی در ورزشگاه خانگی را به 30 بازی برساند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت یوفا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین