سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیر موسسه فرهنگی تبیان در اصفهان گفت: تبیان شاهکار سازمان تبلیغات اسلامی در فضای مجازی است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیر دفتر تبیان در اصفهان:

تبیان شاهکار سازمان تبلیغات اسلامی در فضای مجازی است

علی حکمت منش

مدیر موسسه فرهنگی تبیان در اصفهان گفت: تبیان شاهکار سازمان تبلیغات اسلامی در فضای مجازی است.

به گزارش روابط عمومی، حکمت‌منش مدیر موسسه فرهنگی تبیان در اصفهان 5 مهرماه در گفتگو با حجت الاسلام فقیهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به تعداد کاربران سایت تبیان گفت: دلیل استقبال از تبیان، تشنگی فضای جامعه است و لذا یکی از اقدامات کارگاه آموزشی مجازی ویژه خانواده ها بوده است که با استقبال خوبی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه موسسه تبیان از تعامل دو جانبه استقبال می کند، خاطر نشان کرد: در اصفهان حدود 1300 مسجد تحت پوشش پرتال مساجد قرار گرفته است

حکمت‌منش افزود: نرم افزار کتابخانه مساجد به صورت رایگان در اختیار مساجد و مراکز فرهنگی قرار می گیرد و نسخه جدید آن به کتابخانه ملی متصل خواهد شد تا اطلاعات کتابخانه های مساجد در اختیار عموم مردم قرار بگیرد.

مدیر موسسه تبیان در اصفهان با بیان اینکه تبیان یکی از افتخارات بی نظیر سازمان تبلیغات اسلامی است، افزود: واقعاً تبیان شاهکار سازمان تبلیغات اسلامی در فضای مجازی است.

وی اجرای طرح سفیران مساجد، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، مسابقات پیامکی، حضور در نمایشگاه های استانی مرتبط با فضای مجازی و قرآنی و ارائه سرویس اینترنت و اینترانت را از دیگر اقدامات دفتر تبیان در اصفهان برشمرد.

 

 

روابط عمومی دفتر تبیان اصفهان

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین