سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کردستان از نمایش آثار و دست ساخته های دانش آموزان و فرهنگیان استان در اولین جشنواره طرح های برتر کانون های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور در تهران خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نمایش آثار دانش آموزان و فرهنگیان در جشنواره طرح برتر کانون ها

نمایش آثار دانش آموزان و فرهنگیان در جشنواره طرح برتر کانون ها


معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کردستان از نمایش آثار و دست ساخته های دانش آموزان و فرهنگیان استان در اولین جشنواره طرح های برتر کانون های فرهنگی و تربیتی سراسر کشور در تهران خبر داد.


حجت الله نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کردستان افزود : در این جشنواره که به مدت یک هفته ازتاریخ 19 لغایت 26 شهریور ماه در کانون شهید مفتح تهران برگزار شد آثار و دست ساخته های دانش آموزان و فرهنگیان استان نیز به نمایش گذاشته شد .

وی ادامه داد : در این جشنواره تمامی استان های کشور حضور داشتند و دستاوردها و توانمندی کانونهای فرهنگی و تربیتی خویش را در سه بخش کارگاه ، نمایشگاه و فروشگاه به نمایش گذاشتند .

دکتر کفاش در این مراسم با بازدید از غرفه تمامی استان ها ، غرفه استان کردستان را مورد لطف قرار داده و دانش آموزان حاضر در غرفه رباتیک را مورد تشویق و حمایت مالی قرار دادند .

نریمانی با بیان اینکه مراسم افتتاحیه این جشنواره با حضور دکتر کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزارت در 22 شهریور ماه 93 برگزار شد اظهار داشت : دکتر کفاش در این مراسم با بازدید از غرفه تمامی استان ها ، غرفه استان کردستان را مورد لطف قرار داده و دانش آموزان حاضر در غرفه رباتیک را مورد تشویق و حمایت مالی قرار دادند .

حجت الله نریمانی گفت : در بخش نمایشگاهی دست ساخته های دانش آموزی و فرهنگیان ؛در بخش کارگاهی ارایه نحوه بافت گیوه محلی (کلاش )و نحوه بافت لباس کردی و سرمه دوزی و مروارید بافی ودر بخش فروشگاهی نیز آثار قابل فروش در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته بود و غرفه رباتیک استان کردستان نیز مورد توجه و تقدیر وزیر محترم و معاونت پرورشی و فرهنگی قرار گرفت .

معاون پرورشی و فرهنگی هم چنین گفت : استان کردستان در فعالیت های جنبی نمایشگاه که شامل مراسم افتتاحیه ، اختتامیه ، غرفه دفاع مقدس ، مسابقات فرهنگی و هنری ، رادیو جشنواره ، ضیافت و پخت غذاهاو نانهای محلی بود حضور موفق و چشمگیری داشت که در نهایت استان کردستان موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر جشنواره شد.

حجت الله نریمانی افزود : تعداد سی نفر از مربیان کانون های فرهنگی و تربیتی جهت آشنایی و تبادل تجربه با دیگر استانها طبق برنامه در این جشنواره حضور یافتند و از نزدیک با دستاوردهای مختلف کانون های فرهنگی و تربیتی سراسرکشور آشنا شدند .


منبع:خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین