تبیان، دستیار زندگی
الگوی كشورهای اسلامی است معاون ورزش بانوان گفت: بحث ورزش زنان ، بحثی فرهنگی است و ورزش بانوان مسیر سختی را در جهت تبدیل تفكر منفی به تفكر مثبت طی كرده است. به گزارش ایسنا، طاهره طاهریان در مراسم افتتاح مجتمع ورزشی بانوان و ك...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

طاهریان :

ورزش بانوان  ایران الگوی كشورهای اسلامی است

معاون ورزش بانوان گفت: بحث ورزش زنان ، بحثی فرهنگی است و ورزش بانوان مسیر سختی را در جهت تبدیل تفكر منفی به تفكر مثبت طی كرده است.

به گزارش ایسنا، طاهره طاهریان در مراسم افتتاح مجتمع ورزشی بانوان و كودكان تبریز گفت: در جهت ارتقای ورزش بانوان ، نیاز به كار و زمان بیشتری داریم، ما درجهت حذف تفكرات منفی ، نه تنها در داخل بلكه در خارج از كشور نیز اقداماتی انجام داده  و موفق بوده ایم.

وی افزود: در ارتباط با الگو دهی به كشورهای اسلامی ، موفق بوده ایم، چنانچه امروز ، 8 كشور اسلامی با حفظ حجاب در مسابقات شركت می كنند. طاهریان، ورزش بانوان كشور درسال 81 را به عنوان بهترین سال كاری دانست و گفت: تعداد 40 مدال ، نصیب بانوان ایرانی شد . كه از سال 1336 ، تا كنون بی نظیر می باشد، در بخش معلولین و جانبازان نیز هم در پارالمپیك و هم در مسابقات جهانی ، مقامات خوبی را كسب كرده ایم.

گفتنی است با حضور دكتر عارف و مهندس مهرعلیزاده، مجموعه ورزشی كوثر بانوان و كودكان تبریز به بهره برداری رسید.

اولین مجموعه ورزشی بانوان تبریز در زمینی به مساحت 4500 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 650 میلیون تومان افتتاح شد. این مجموعه ، دارای استخر سرپوشیده و سالن ورزشی چند منظوره به انضمام سالن های بدنسازی، رزمی، تنیس روی میز و ... می باشد.