سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
چهارمین روز مسابقه های ووشوی بازی های آسیایی اینچئون با راهیابی سه نماینده ایران به به فینال و کسب یک نشان برنز به پایان رسید.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سه طلا در انتظار ووشو ایران


چهارمین روز مسابقه‌های ووشوی بازی‌های آسیایی اینچئون با راهیابی سه نماینده ایران به به فینال و کسب یک نشان برنز به پایان رسید.


ووشو

در ادامه مسابقه‌های ووشوی بازی‌های آسیایی در اینچئون کره جنوبی، الهه منصوریان، محسن محمدسیفی و حمیدرضا لادور به مبارزه فینال صعود کردند و سجاد عباسی به مدال برنز بسنده کرد.

الهه منصوریان به فکر طلایی شدن

در رقابت‌های امروز در وزن 52- کیلوگرم ساندای بانوان الهه منصوریان در دو راند "کیم هی بین" از کره جنوبی را در دو راند شکست داد و راهی فینال شد. این حریف کره‌ای سال گذشته در مسابقه‌های قهرمانی جهان ترکیه نیز علی‌رغم شکستگی گونه الهه منصوریان به او باخته بود.

ووشوکار 52 کیلوگرم ایران فردا (چهارشنبه) برای کسب مدال طلا، با "ژانگ لی" از چین مبارزه خواهد کرد. منصوریان برنز بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو را در کارنامه دارد.

محمد سیفی در اندیشه تکرار طلای گوانگجو

در وزن 65- کیلوگرم محسن محمدسیفی در مبارزه قدرتمندانه چن هانگ از چین را در دو راند شکست داد و راهی فینال شد. این ملی‌پوش ایران هم فردا در مبارزه فینال برای کسب طلا با "لیونشف" از قزاقستان روبه‌رو خواهد شد. محمدسیفی مدال طلای بازی‌های آسیایی 2010 گوانگجو را در کارنامه دارد.

لادور و مبارزه با حریف چینی

در وزن 75- کیلوگرم حمیدرضا لادور نیز در دو راند "نورسلطان تورسینکلف" از قزاقستان را شکست داد و راهی فینال شد. او نیز فردا برای طلایی شدن نماینده چین را پیش رو خواهد داشت.

یک برنز برای کاروان ایران

در وزن 70- کیلوگرم سجاد عباسی با نتیجه 2 بر یک مقابل "یوسانگون" از کره جنوبی شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد تا چهارمین مدال کاروان ایران برنز باشد.

کاروان ایران با یک مدال طلا ،دو نقره و یک برنز در رده یازدهم جدول مدالها قرار دارد.

 

برنامه روز پنجم کاروان ایران

کاروان ورزشی ایران در پایان چهارمین روزاز بازیهای آسیایی اینچئون کره جنوبی با یک مدال طلا،دو نقره و یک برنز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار گرفت.

برنامه رویارویی ورزشکاران ایران در پنجمین روز بازیهای آسیایی اینچئون 2014 به ترتیب زیر است:

وزنه برداری: دسته 85 کیلوگرم (کیانوش رستمی – رسول تقیان) فینال ساعت 19

شنا: 100 متر پروانه (مهدی انصاری) ساعت 9، فینال 19

100 متر قورباغه(آریا نسیمی شاد) ساعت 9، فینال 19:22

تیمی آزاد 4 در 100 متر ساعت 9، فینال 20:32

بسکتبال: ایران – هند ساعت 14

بدمینتون: انفرادی زنان (ثریا آقایی) دور اول ساعت 13

بوکس: مقدماتی وزن 60 کیلوگرم(فروتن گل آرا) از ساعت 19 تا 21:30

شمشیربازی: رویارویی تیمی سابر (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری، فرزاد باهر ارسباران) با ویتنام ساعت 13:40، نیمه نهایی ساعت 15، فینال ساعت 19:10

ژیمناستیک: فینال خرک حلقه (سعید رضا کیخواه)، ساعت 20:30، فینال دار حلقه (هادی خناری نژاد) ساعت 22:05

ووشو: ساندای مردان و زنان فینال تمام اوزان از ساعت 15

قایقرانی: فینال ماده های روئینگ تک نفره سبک وزن مردان (عاقل حبیبیان) روئینگ 4 نفره مردان و زنان، روئینگ تک نفره زنان (نازنین رحمانی) از ساعت 10 تا 12:30 – بادبانی (احمد احمدی) ساعت 12

تیراندازی: ساعت 9- فینال تفنگ 50 متر درازکش زنان (مه لقا جام بزرگ، دینا فرزادخواه، الهه احمدی)

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین