سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مریلا زارعی گفت: با وجود اینکه بعد از «شیار 143» مقابل دوربین نرفتم، اما به خاطر انرژی ای که از نقش الفت گرفتم حالم خوب است و حواشی نمی تواند حالم را بد کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حال مریلا زارعی خوب است


مریلا زارعی گفت: با وجود اینکه بعد از «شیار 143» مقابل دوربین نرفتم، اما به خاطر انرژی‌ای که از نقش "الفت" گرفتم حالم خوب است و حواشی نمی‌تواند حالم را بد کند.

مریلا زارعی!

 این بازیگر که پس از مدت‌ها لب به سخن گشود، درباره نقش‌اش در فیلم «شیار 143» اظهار کرد: برای هر فیلمی که کار کردم سختی‌های خاص خود را داشته است، اما این فیلم از من انرژی زیادی گرفت.

وی افزود: من با الفت «شیار 143» زندگی کردم و قطعا همه عوامل در حسی که در من بروز کرد و به پرده نشست موثر بودند، اما نیرویی بیش از این‌ها در فیلم احاطه داشت و مانند یک شیر ژیان از نقش حفاظت می‌کرد تا لحظه‌ای غافل نشوم.

زارعی بازی در مقاطع مختلف سنی را برای یک بازیگر در سن او پرخطر و سخت دانست و گفت: من نقش مادری را بازی کردم که در جامعه ما آنقدر معصوم است که کمتر درباره‌اش حرف زده شده و دوست نداشتم کم‌کاری داشته باشم تا شرمنده این مادران شوم.

این بازیگر که در نشست فیلم «شیار 143» در جشنواره مقاومت سخن می‌گفت، درباره حاشیه‌های بوجود آمده در ماه‌های اخیر گفت: دوست ندارم درباره حاشیه‌ها صحبت کنم و همه را به خدا سپردم و آنقدر لحظات خوبی با این زن (الفت) سپری کردم که حالم خوب است. اگر هم اظهار لطفی می‌شود دلیل فرامتنی ندارد.

وی ادامه داد: خدا را شاکرم که این فرصت نصیبم شد تا در چنین نقشی بازی کنم و امیدوارم در اکران عمومی مردم فیلم را ببینند و شاهد بازخوردها باشیم. معتقدم «شیار 143» یک فیلم مادرانه است و دیدن‌اش بر همه زنان این سرزمین واجب است.

زارعی باردیگر در پاسخ به سوال محسن یزدی که اجرای برنامه را بر عهده داشت در خصوص حاشیه‌ها اظهار کرد: خواهش می‌کنم به الفت رحم کنید، چرا که هر حرف من حاشیه می‌آورد. نباید این گونه باشد که من نقشی را بازی کنم و چنین اتفاقاتی بیفتد. در سرزمینی که هشت سال جنگ بوده چنین مادران دل‌شکسته‌ای که با صلابت ایستاده‌اند زیاد داریم. من سعی کردم با خود الفت صبوری را تحمل کنم و این تمرین را از او گرفتم.

من نقش مادری را بازی کردم که در جامعه ما آنقدر معصوم است که کمتر درباره‌اش حرف زده شده و دوست نداشتم کم‌کاری داشته باشم تا شرمنده این مادران شوم.

وی افزود: معتقدم این فیلم در دراز مدت تأثیر خودش را خواهد داشت.

محمدحسین قاسمی یکی از تهیه‌کنندگان «شیار 143» هم با بیان اینکه درباره این فیلم کم‌لطفی‌های زیادی شد، اظهار کرد: شاید نام‌هایی که دوستان می‌خواستند را ما در داخل فیلم نداشتیم، چرا که زمان پروانه ساخت هم به مشکل برخوردیم و نزدیک به چهار صفحه اصلاحیه به ما داده شد.

«نرگس آبیار»، کارگردان این فیلم هم گفت: به نظرم معیار درستی در خصوص اثر جنگی و ضدجنگی مشخص نشده است. معتقدم به عنوان کسانی که قربانی جنگ بودیم، باید تبعات جنگ را نشان دهیم و هراسی از آن نداشته باشیم. این اتفاق در «شیار 143» افتاده و در کارهای بعدی‌ام هم خواهد افتاد.

وی افزود: من «شیار 143» را براساس «چشم سوم» ساختم، کتابی که سال 85 نوشته بودم که حجم کتاب بسیار بیشتر است و تنها بخش‌هایی از آن استفاده شد. هر نوع ادعایی را در خصوص این فیلم پیگیری قانونی می‌کنم، چرا که کتاب حاضر است و جزو چهار اثر برتر جشنواره ادبیات دفاع مقدس شده است.

ابوذر پورمحمدی، دیگر تهیه‌کننده این فیلم هم با بیان اینکه سعی کردیم کاری کنیم که مورد رضایت خدا باشد، گفت: چهار مستند درباره جنگ ساخته بودیم که درس‌های زیادی از آن گرفتیم و خواستیم کاری برای مادران دفاع مقدس بکنیم که بسیار مظلوم هستند.

بخش سینما وتلویزیون تبیان

منبع:ایسنا
تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین